Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 29 травня 2020

Оцей підарас Бужанський постійно глузує з титульної української нації. Він відмовився встати в сесійній залі ВР коли вшановували Небесну Сотню.

Думаємо його вб'є ФСБ РФ і звинуватить в цьому українських націоналістів. Щось подібне свого часу мало місце з Бузиною...

Ще оцей напівшизофренік й напіапідарас Тараканія голова Франції Слуга Народу у ВР. Друзі, аби найти такого придурка з виразними признаками розумової відсталості треба не аби як постаратися... В зоопарку кращі сидять ніж у ВР... Але Тараканія з трьома паспортами, окладом від Медведчука озвучує те, що треба Путіну... Баблішко смакує Тараканії...

От цікаво депутати ВР від Івано-Франківської області Слуги Народу розуміють, що і їм за всю цю бужанську тараканію, Уряд уродів й дебілів відповідати треба буде? Винні чи ні, але треба буде...

Я вже не кажу, що може чекати керівництво ІФ ОДА в разі певного повороту подій... Ви розумієте ступінь оздоблення людей? І Кавацюк в сміттєвім баці вдасться дитячою казкою... Хто має розум і вміє бачити далі власного носа зрозуміє що до чого...

Організація Українських Націоналістів висловлює щиру подяку депутату Івано-Франківської обласної ради, Заступнику Голови ІФ Крайової організації НРУ Тарасу Винограднику за постійну підтримку діяльності Організації. Зокрема виділення коштів для придбання ліків членам ОУН, матеріальну допомогу для виїзду делегації ОУН до різних історичних місць - села Медуха Галицького району Івано-Франківської області де народився Міністр оборони ЗУНР сотник Українських Січових Стрільців Дмитро Вітовський, на гору Маківку та інших,а також До Дня Соборності України для покладання квітів Президенту УНР Михайлу Грушевському та Віце - президенту ЗУНР Леву Бачинському, підтримки видавництва Нескорена Нація.

Багато добрих справ зробив Тарас Виноградник для осередків НРУ на Прикарпатті, ветеранів Руху, простих людей наших краян. І словом, і ділом Тарас Виноградник утверджує українську ідею та українську справу. Було би побільше таких людей, як Тарас Виноградник то й Україна була би іншою....

Шануймося українці! Бережімо Україну!

Відбувається колотнеча замішана на великій глупоті, самодурстві, політичних амбіціях недолугих лідерчуків, перерозподіл фінансових потоків, уява деяких індивідуумів в триваючих Президентських виборах (Зе чи По? І так сто разів.).

Триває війна. Не покидає відчуття, що насувається велика біда. Крім того ВР і Уряд нафаршировані не лише корупціонерами й українофобами, але рафінованими придурками. Проте така ВР й Уряд в Україні постійні. Петро Порошенко панічно боявся виходу в другий тур виборів Президента Юлії Тимошенко. Боявся параноїдально.

Порошенко розраховував легко перемогти в другому турі коміка Зеленського. Але не так вийшло. Надмірний негатив, який взяв на себе Порошенко. Віра в раптові й кращі зміни, зневіра у старих політиках зіграли на перемогу Зе.

Якби Порошенко за два роки до виборів тотально почистив своє середовище, вів себе інакше ніж він це робив, зважав на безліч інших факторів того негативу він би не мав. Але цього всього не сталося. Нагадаємо, що у виборах Президента вцілому брало участь багато достойних осіб... Та була запущена, власне самим Порошенком теза, що всі вони непрохідні...

Слід розуміти, що коли Зеленський тотально не почистить своє політичне середовище він дуже погано закінчить... Партія Слуга Народу додає Зе колосального негативу. Ще більшого ніж НСНУ Ющенкові... Чи зможе хтось це переконливо довести Зеленському....

Та й всякі медведчуки нарощують свій вплив... Місцеві мафіозі готуються до місцевих виборів... Обміркуймо це все й діймо у вірному напрямку!

Бережімо Україну!

P. S. Судилище в так званій справі Шеремета це не лише велика ганьба, а й бомба уповільненої дії для влади... Решта всі Ви розумієте. Та й тут зумійте прочитати між рядками...

Колишній мер поцоватого Франєка, повелитель базарів, вокзальних путан та кагебістів замаскованих під націоналістів каденції 1994-98 років йобнути шизік та злодій Папа Карло Боровокун нині знову грає мармуліка. Вдівсі старий курвар в уніформу УПА (як колись істрибки НКВД) та й дефілює Франком, разом з парторгом КПСС Карпатагромашу та різними бичами.

Правда бичі Папи Карла, як їм дати сто долярів і водяру всьо шо сі робит на Лепкого записуют на телефони й диктофони та й продають Палагіцькому. Той Карла блищим часом зариє живцем. І Бряцяцюнь допоможе.

Там ще є старі шльондри типу Маші Шалавчук, що на одному ефем ралейку потков махає. Ксьондзи і посполиті з того сі насміхають.

Марцін злосний на Карла, що той підтримав не тягнипупсів, а вальцманчуків. Кажуть кєнти Марціна Папу Карла перед місцевими виборами на Млінарську упакують де колись Боря Гавнодюк (Боріс Осокін, агент КГБ "Малорос", секретар комсомольської організації Прикарпатського меблевого комбінату, главарь міського псевдо-Руху, який остаточно обікрав в 1998 році та сховавсі тоді на Млінарській) був Прєзідєнтом Дурдома, аби Карло не воняв проти Марціна в користь Птєчєла!

Там ще про Нелю Карпінську багато є цікавого. І про Федчука, Краснодембську й Косюка ексубозівці компру скинули. Так, що шарашкіну кантору на Лепкого де є любителі збирати грошові пожертви та тут же їх пропивати забйют цвяхами й гралями к чортовой матєрі. Тягнипупси нам в поміч!

Ми кілька десятків років чуємо скандування на мітингах гасел "ОУН і УПА - державне визнання" та "Бандера й Шухевич - Герої України". Правда коли доходить до справ, а особливо потреби коштів чи вартісних ліків для поодиноких виживших підпільників ОУН й ветеранів УПА, яким вже за 90 чи під 100 років то всі мітингові патріоти кудись зникають.

Є в нас такий друг пан Дмитро. Йому самому скоро буде 70 років. Не прості стосунки мала наша ОУН з ним. Але звернулися ми до нього за допомогою для пана Іллі Сливінського, Почесного Голови ОУН, 93 річного ветерана ОУН і УПА. Все, що просили пан Дмитро допоміг. Також пан Дмитро передав для ОУН велику кількість академічних видань, двотомників авторства академіка Сергійчука про Героїв України Степана Бандеру та Романа Шухевича, про Патріарха Йосифа Сліпого, про Андрея Шептицького....

Всі ці книжки передані школам й бібліотекам, представнику Карітасу УГКЦ, українцям в Марамуреші... Так тихо і спокійно, без галасу й мітингових криків пан Дмитро робить добрі справи...

Ми навмисно не називаємо прізвища та всіх титулів пана Дмитра... Думаємо зробити це на його 70-річчя з вітаннями й подарунками від тих наших Старійшин ОУН, яких один поважний чоловік назвав живою історією України.

Любімо й бережімо Україну. Шануймо наших Героїв!

Трахнув Ківа Нелю Штепу 
Медведчук ревнує 
У Вілкула не стоїть 
Бойко не банує 
А пасивний гей Ляшко 
У свою гру грає 
Мосійчук то жирна баба 
Хто її махає?
Жоппоблоки РадиКали 
Щоби ви ся всрали 
Пєтушкі у ЛіліПуті 
Ахмета анали... 
Підараси, проститутки 
Вся шваль політична 
Промосковська, москворота 
Космополітична...
А в кремлі карлик сидить 
Дрючить він Гундяя 
Це кацапи підараси 
Із расєйскай раси... 
Ти вкраїнцю не терпи 
Бери автомата 
Всю оцю підарасню 
До Лєніна - тата...
Бо не загинуть воріженьки, як 
Роса на сонці 
Коли будем слимаками 
У рідній сторонці... 

У них все схвачено. За все заплачено. Увесь патріотизм скуплено, як горілку в супермаркеті. Червячки, брацюцюни, боровокуни карловичі, марциняки і сичари, подібні торговопатріотичні хруні. Одним словом все Ніштяк. За@бісь. Добре заробили на патріотизмі.

Але ж Бандера і Шухевич "лакомства пагані" на патріотизмі не заробляли. Патріотизм і націоналізм був сенсом їхнього життя.Життя,яке вони віддали за Ідею. Тому штатні патріоти, торгаші патріотизмом так не люблять тих людей, які в 1990 - 1991 роках ризикуючи власним життям, ще за існування СССР, КПСС, КГБ відкривали перші пам'ятники Бандері в Старому Угринові, не заважали на вибухи, підриви пам'ятників Герою, ставали в перших рядах проти ГКЧП.

Особливо ненависний політичним фарисеям Віталій Цапович. Бо каже правду про всіх і вся. Я думаю псевдонаціоналістичне політичне болото він разом з побратимами сильно розворушить... В людей є велика Обида на неправду й несправедливість, бажання розквитатися із запроданцями. Потреба справжнього бандерівського націоналізму!

"Правда - це дорога, якою людська душа прямує до Бога" - писав свого часу Герой України, Провідник ОУН Степан Бандера. Але ми правду не любимо бо вона гірка й неприємна. А брехня солодка й приємна. Особливо нам приємний самообман і самодурство.

Не буду багато" розсусолювати". Подивіться на цю погань, яку називають "вибори президента". Брехня, обман, самообман, самодурство, творення фальшивих месій та кумирів, політичне заробітчанство й політична проституція, торгівля іменами Героїв та національними святинями , торгівля місцями у виборчих комісіях...

Всі дурять всіх. Всі роблять благочистивий вигляд, моляться, натягають на фальшиві душі українську вишиванку. Коловорот брехні. Але ж приємної брехні. Ще й "баблішко" капне. Ви звичайно запитаєте чи можна розв'язати цього вузла? Ні, не можна. Лише розрубати, можна!

Мішігіний ліліліпутінський, медведчуківськоахмєтовський підарас Вальцман гастрллює Україною. То шапку з дівчини зірвав, іншій по писку дав, шахтарів Червонограду облаяв, ще десь курва кричав "гражданських отсєчь".

Путіністи всіх мастей, олігархат, злодії та корупціонери роблять ставку на Вальцмана. Саме Вальцман лютий кат України створив Медведчуку рай земний на нашій вмитій кров'ю Героїв війни з кацапстаном землі.

А не вщипнути би нам того Вальцмана за його обрізаний хєр? Аби курва аж підскочив сучий син. Скільки ми будемо терпіти напругу над нами? Бізнес на крові, політичні репресії та терор проти українців? Бандера і Шухевич кличуть нас із засвітів покінчити із цими вальцманами, пітіними, медведчуками, ахмєтовими й всією поганню, яка жирує на нашій біді.

Слава Нації! Смерть ворогам!

Шановне товариство! Як діючий член Проводу ОУН, заступник голови Ради Старійшин ОУН та ветеран УПА вношу пропозицію до Організації Українських Націоналістів, а також всіх національно-державницьких сил, передусім їх чесного та ідейного низового членства про відновлення діяльності УГВР, як обєднуючої та консолідуючої формації патріотів різних партій та організацій.

Консолідація не навколо технічних кандидатів від влади, яких нав'язує націоналістам Порошенко, а навколо Національної Ідеї та реальних бійців проти бандовлади й путінізму - вивірений та єдиноаправильний шлях єднання!

В єдності наша сила та перемога! Слава Україні!