Портал Українського Націоналіста

Четвер, 20 лютого 2020

Великдень - велике і найбільш пошановане в Україні свято. В ньому переплелися релігійні та національні традиції. Однак останнім часом Свято Духа перетворюється на свято брюха.

Марнославства в тому хто на якій крутій машині під' їде до Церкви, в кого шикарніше застілля, а також численні базари, які до прикладу у Івано-Франківську заполонили все, що можна і неможна. Більшість українців живуть в тотальній бідності тому келихи з дорогими напитками та столи з дорогими наїдками собі дозволити не можуть.

Але не це ж головне у Великдень. Головне щира Молитва до Бога та чисті й чесні помисли. Бариги від бандовлади розуміють Свято Великодня, як черговий медіапіар та обжираловку. Але, як кажуть в гробу кишень немає, а Бог золотих карточок не приймає.

Воїни - захисники України триматимуть цього дня в руках зброю, аби ми з вами могли спокійно відзначити Великдень. Відрізняймо справжню віру від піару та імітації, помолімося за Україну, Героїв, які склали своє життя на вівтар Нації, за всіх тих хто відстоює добро і правду. І пам'ятаймо, що Віра без діла мертва!

Шануймося, українці! Христос Воскрес!