Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

Без сумніву він би сформував "летючу бригаду " котра б постріляла різногатункових псевдонаціоналістичних лідерчуків. Комерсантів від націоналізму та агентів ворожих спецслужб. В першу чергу шайку добре відомого молодшого бізнеспартнера Фірташа та кримінального авторитета "Пупса ".Цей "Пупс " через мережу фейсбук заказав рекламу "спонсоред " де хвалиться, що він найбільше в Україні дав грошей на АТО. Перед ним теж сам стверджував Вальцман, а давніше покійний Єрємєєв. Але щось то ніхто не підтверджує. Також "Пупс " каже, що він найбільше стратив бабла на Євромайдан (А Льовочкін каже, що то він стратив бабло на Майдан і Трибуну Майдану ). "Пупс " каже, що в нього на зберіганні Трибуна Майдану. А Мартиненко від Сєні Кроля каже,що Трибуна в нього.

Колись Мосійчук в час свого арешту в стінах ВР і кидання людьми з ВОС гранати в нацгвардійців перед ВР казав, що "Пупс " частий гість у Вальцмана. Очевидно Вальцман доручив "Пупсу " фінансувати псевдоправу опозицію до Вальцмана. Колись при Кучману таку місію мала Вітренчиха на лівому фланзі. Співставляймо і думаймо!

Як і думаймо про більшість ВОС +БПП деребанящу муніципальну земельку в Івано-Франківській міськраді та вручення мером Марцінківим біля пам'ятника Коновпльцю у Франківську відзнак аваковським поліцаям. А місяць перед тим доморощені пупсомвскормлені марциняки кричали : "Авакова собаку - повісим на гіляку". І ви після цього скажете, що полковник Коновалець їх би не перестріляв?