Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

У вузькому колі ізбранних бандюг і воровайок на ювілеї славно обкраденого ними ж міста Калуша були помічені такі сволочі й підараси: шеф банди, кращий друг сєпарів ДНР Ігор Степанович Насосалик (Найобщик) про якого блищим часом Кістіон й рєбята з НАБУ бомбанут "шумовую гранату" із послєдующім уголовним дєлом. Отожмуть у Ігора Степановича все зроблене в правітєльствє і поїде він знову оболванювати 85 округ.

Також на сабантує вухом Шинкаря помічено Сєрьожу без вкраденого укропами пірожена (мандата депутата ВР від 85 округу), ну того, що мер Рагулятина і рідний брат Ігора Степановича. Також був там х@єсос Фірташа екскандидат в мери поцоватого Франєка урожая 2010 року та зторгований з Балбєсом Анчоусом Єгорушка Прокопушка нафтою і газом пропахший. Його Насосалики мітять знову на мера поцоватого Франєка можливо від партії грузінського жида СаакаКумШвалі (запасний вальцманчук), але Аннушка (КриСучка) вже розлила масло в другому турі виборів мера поцоватого Франєка урожая 2015 року люто образивши "цинічних бандер "(кандибівців), що земля буде горіти під ногами разом з Каланом у Єгорушкі Прокопушкі. СБУ нам в поміч.

Також на вкусном Калуськом сабантує була помічена Галя Карпуша привіт їй від Юги Картавого та його кантори. Мер не всіх Канюшан Ігор Крадійчук з липкими руками, ще одна бахматюківська дамочка з Авангарду та іншої тварі по парі.

Вухо Шинкаря каже що в народ Насосалики не дуже йшли не бажаючи відгребти піздюлєй від вдячних виборців. І за ДНР, і за Ротердам плюс, і за киданутих багатьох достойних людей на всіх попередніх виборах. З глибини бандерівських сіл дивився на то всьо в райцентрі бронзовий Степан Андрійович із Старого Угринова. І лише одна жива душа знає про, що думав Степан.

Так друзі. Він думав не медійно, а реально зашмалять куревське льовочкінофірташіаське путінськодеенерівське кодло Насосаликів, повісити за ноги на Майдані Героїв жирну свиноматку Бабійову, що обкрадає район та ще багатьом запроданцям крові пустити. Ніколи не воюйте з бандерівцями, а ні з тими людьми, що Степану Андрійовичу перші пам'ятники коло його хати відкривали.

Не будіть лють і лихо. Бо та, що з косою піде за тобою. Хто тут кого впізнав, а хто, що додумав чи знає насправді то вже самі побачите!