Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 25 лютого 2020

Є такий лоховський вислів :"Та якось воно буде". І оце "якось" переслідує нас всі роки формальної незалежності неукраїнської України. "Та най буде Кравчук. Хоч комуніст, але будує Україну". Яку Україну? Злодійську, мафіозну, з комунокагебістсткою номенклатурою при владі та сраколизами укрсучдєрьмократами прикормленими комуністичноперешитою у вишиванки одітою мафією та агентурою Кремля.

"Най буде Кучма, коби не Симоненко". "Най буде Ющ Рапатий, коби не Янукан". "Янукан стає українським політиком най буде Янукан, коби не Юльциска". "Най буде Юльциска Капітельманша, коби не Зек". "Най буде Вальцман - гірше вже не буде". "Най буде Тягнибакс (Пупс, Морда, Махніцький) хоч злодій, але свій". "Най буде Ляшко, хоч підарас, але як владу криє". Щось подібне чули багато з вас, дорогі друзі.

А в наслідок цього: "Сьогодні - гірше ніж вчора. Завтра - гірше ніж сьогодні". Ми творимо месій із лжепатріотів-фарисеїв та легко віримо зомбоящику і всьому тому, що туди запхали політтехнологи ( на зразок говорящої голови блазня і проститутки, мругаючого шизофреніка Тараса Чорновола). Відкиньмо довіру і толєранцію. Наш підхід: "Банду геть - всю і до кінця!"

Тому гуртуймося на бандерівських позиція та платформі ОУН. Щоб було не "якось", але по нашому!