Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

Передусім бояться злодії та корупціонери з Івано-Франківської мерії. Приватизувавши патріотизм та право на любов до України, прикриваючи свої негідні вчинки патріотичними гаслами вони патологічно бояться справжнього бандерівського націоналізму та слова правди його виразників про корумпованих муніципальних чинуш.

Бояться також кацапствующі елементи, колишні комуністи, ахмєтовці за безцінь приватизувавші Бурштинську ТЕС й різна продажна шпана готова служити за гроші будь-якій владі.

Ми б давно перемогли кацапську орду, якби не внутрішній ворог. Мафія, що для власної наживи маскується в різні кольори. Змичка команди мера Франківська Марцінківа з ахмєтовською мафією ДТЕК Захід Бурштинська ТЕС свідчення політичної корупції та її лютої ненависті до ОУН і Віталія Цаповича.

Авторитет мера Франківська обраного абсолютною меншісттю виборців при їх найнижчій явці на вибори з 1990 року в 2015 році тане, як ранковий туман. Обпльовування опонентів та надмірний піар за гроші громади міста вже не рятують. За всі корупційні оборудки Марцінківу доведеться відповідати. Міськрадівські соратники із БПП не врятують.

А ми зі свого боку лише нарощуватимемо і активізовуватимо нашу діяльність на антимафіозному фронті.