Портал Українського Націоналіста

Субота, 22 лютого 2020

Ми ніколи не мали жодних сантиментів щодо партії БПП. Але оскільки деякі її речники на Прикарпатті втратили зоровий глузд (совісті і честі Шнобелі УДАРні не мали ніколи) і в гонитві за наживою витворяють різні "гєци" мусимо, як кажуть "езоповою мовою" дещо написати.

Ось сидів собі Соловейко на початку 2000 років в офісі обласної СДПУо на вулиці Шевченка (там доречі зараз офіс БПП області), под'єврєєвал Соловейко тоді у Юри Мірошніченка діючого регіонала-оппоблоківця, а в той час очільника партії "Нова Генерація". Стриг Шнобель капусту в "обрізаних ".Потім якось заліз до "помаранчів", ще було хотів офісний центр будувати на Франківській Європейській Площі де нині є Центр патріотичного виховання молоді імені Степана Бандери та найбільший в Україні пам'ятник Герою.

Воював Соловейко за цю земельну ділянку, але програв Степану Бандері та бандерівцям. Ще на мера балатувався від партії, що до неї мала дотичність Інна Богословська, але й тут обгєгався. Знесла його нечиста від Петрового рейтингу та округу гуцулів у ВР 2014 року. Ось тут Шнобель вбрався в піррячко та й давай чухрати гуцулів, як липку, на ремонтах доріг невиконаних лімончики зелені зашибати.

Та докепкували гуцули що по чому. І хочуть Шнобелю шнобель натовкти. Кажуть в люті гуцули підуть штурмувати офіси БПП. А Шнобель тим часом пішов на Банкову наклепи на своїх БППшних однопартійців зводити. УДАРним розколом БПП погрожувати. Ну й Насосалик йому в поміч. А фіртишізований Віталька Боксьор в задуму в пав. Пальнути по Шнобелю чи ні.

Нащо ми це пишемо? Аби ще раз акцентувати увагу громади на ницості, двуликості, зажерливості та політичній проституції задрипаного містечкового Прикарпатського політикуму уособленого Соловейками Шнобелями злипшимися з патологічними пупсовими брехунами і клєптократами Бруківчанами Марциняками.

Та буде то всьо, як казав Кузьма "стріляне й пизджине"!