Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

24 серпня відзначатимемо чергову річницю Незалежності України. В 1989-91 роках ніхто би й подумати не міг про те, що в 2017 році Україна буде доведена внутрішнім і зовнішнім окупантам до такого стану. Правда ще тоді поодинокі голоси попереджували про війну з Росією та загрозу побудови в Україні комуністичною мафією, яка згодом злигається з відвертим криміналітетом мафіозної та корумпованої держави.

Коли на Покрову 1990 року в Старому Угринові біля отчого порогу Героя України Степана Бандери було відкрито йому перший пам'ятник котрий двічі підривався, члени Спілки націоналістичної української молоді на чолі з Віталієм Цаповичом стверджували, що марними є надії на мирне вирішення питання від'єднання України від Росії. Як і тоді коли Кравчук здав ядерну зброю, а згодом була узаконена автономія Криму.

Всі роки формальної Незалежності в Україні будувалася мафіозна держава. Нам дозволили синьожовтий прапор, Гімн інші атрибути державності, але під ними засіли ті для кого держава стала засобом власного збагачення.

Мінялися уряди і президенти, партії та політики, відбувалися майдани. Українці шукали все нового і нового месію. Це призводило і призводить до чергових розчаруваннь, зневіри і апатії. Людей які не бояться говорити правду таврують провокаторами. Війна забирає кращих.

Московія тим часом захопила кордон Білорусі та стягує колосальні сили на наш кордон. Політики і депутати на канікулах ніжаться на заморських пляжах. Осінь обіцяє бути гарячою. Найголовніше завдання на сьогодні об'єднати чесних і безкорисливих людей з різних середовищ в єдиний національний моноліт. Усвідомлюючи що найвищим провідником є ідея, а не особа. Бо особа може зрадити, а ідея ні.

Під стягом доленосної націоналістичної ідеї, якої бояться і кацапи, і внутрішні вогоги, вилонивши із своїх лав кращим із кращих маємо активно діяти проти мафіянтів та чинуш, користолюбців та московської агентури.

Аби Незалежність була справжньою, а не формальною організовуймося до останньої битви за Україну!