Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

Відгриміли концерти і святкові паради. Відзвеніли ордени і медалі справжнім і фейковим Героям. Безліч думок що до свята Незалежності написано політиками й експертами на загальнодержавному рівні. Але сьогодні про рівень Івано-Франківський.

Зовнішня сторона справи на висоті :похід у вишиванках, мегаконцерти, бучні фуршети "білодомівських достойників". Однак для людей, що в політиці з 1989-90 років впало в око повне забуття тих хто починав на Прикарпатті боротьбу за Незалежність.

Забули про велелюдне народне Віче 19 серпня 1991 року під час путчу ГКЧП, що було заборонено тодішньою комуністичною владою Франківська. Та й як не забути: секретар обкому КПСС з питань ідеології часів ГКЧП Дмитро Шлемко нині лідер обласної "Батьківщини ", делегат останнього з'їзду Компартії, червоний директор Зеньо Шкутяк в одній особі видний діяч НСНУ і БПП. Де був в буремні часи 90-х років "монополіст на патріотизм" двічі голова ІФ облради Олександр Сич і в яких структурах він тоді мріяв робити кар'єру?

Прикарпатська номенклатура починає історію із себе, монополізує любов до України та смачно плює в бік головних дійових осіб протестно-мітингової, антикомуністичної та націоналістичної хвилі боротьби за Незалежність 26 річної давності. Це повернеться до них таким бумерангом, уявити який вони не можуть.

Тим часом поки номенклатура балює і жирує на Східному Фронті гинуть наші воїни. Терпіння і толеранція мають межу. Щоб це збагнути почитайте в соцмережах останні дописи Лісника, послухайте відео із Сашком Білим.

Приїдьте до Старого Угринова де народився беззаперечний Герой України Степан Бандера та побудьте коло руїн двох підірваних пам'ятників Герою, подивіться в очі 90 літньому ОУНівцю Іллі Сливінському тоді зрозумієте хто є справжній патріот, а хто паскуда і політична проститутка.Чи не так, Олександре Максимовичу?

Далі буде.