Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 25 лютого 2020

Так колись казав членам політичного об'єднання "Державна Самостійність України" (ДСУ), а згодом ОУН Іван Олексійович Кандиба, політв'язень большевицьких таборів з 28 річним "стажем ". А й справді. Як Ви тільки збираєтеся зробити якусь хорошу справу ,зразу з'являється купа дорадників і мудрагелів, які подать різні дурні від світу поради.

Не чіпайте Президента, не чіпайте мера. Ви що проти України? Яка ОУН? Кому вона потрібна? То все застаріло?

Колись в 2007 році знаному на Прикарпатті ветерану ОУН і УПА Іллі Сливінському коли він в рідних Микитинцях починав спорудження пам'ятника Степану Бандері казали: "Та Ви помрете, а нічого у Вас не вийде, то ж купа клопотів і грошей". Але завзятий пан Ілля плював на "доброзичливців". Є й пам'ятник Герою України Степану Бандері. І пану Іллі вже минуло 90 років.

Тому, друзі! Гніть свою лінію! Відстоюйте чесну і справедливу Україну. Боріться проти злодійчуків і хапуг у владі на всіх рівнях та незалежно від партійно-політичної приналежності.

Давіть гнид мерів і місцевих депутатів, які почувають себе "Царьками" і "Князьками"! Не слухайте підхалімів і слимаків! Давіть кожне злодійське падло при владі! Без страху, ваганнь та докорів сумління!

Робіть свою справу і плюйте на всіх