Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

Телевізори нині дорогі. З різними відсутніми раніше мультимедійними функціями, величезними екранами, пультами і приставками. Та суть його одна.

Якщо критично ви не оцінюєте реальність то телевізор стає зомбоящиком, який зомбує вас медійними проектами, говорящими головами, дурноватою рекламою й іншими нав'язливими речами. Тому, дорогі друзі, обачно ставтеся до всього, що бачите і чуєте в зомбоящику. Як на всеукраїнському так і на місцевому рівні.

Он Івано-Франківський мер "Марцін Тягнибаксович Марциняка" заліз, курва, в той зомбоящик і оболванює Франківців, що "жизнь стала лучшє жизнь стала вєсєлєй". А тим часом курвотина пупсівскотягнибаксівська вальцманістичної закваски розрила увесь центр Франківська, корки /чи пробки/ по місту від цього величезні, засрали міське озеро та все заселяють бруківкою, якій після першого ліпшого дощу кєрдик приходить. Але баблішко осідає в кишені "панамера" і "панапупса". А в місцевому зомбоящику та на біг -бордах інша картинка.

Брєжнєвщина якась у славному Франківську. Марциняка краде і бреше, а посполиті розвісивши вуха мізкують вірити тому, що є насправді чи тому ,що каже зомбоящик. На всеукраїнському рівні 112 канал, рабіновичі, уколови, тарасичорноволи, купа мішігіних говорунів.

Так, що робити: вірити чи пиздити?