Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 14 липня 2020

На Івно-Франківщині колишні комуністичні функціонери і штатні агенти КГБ, їх нащадки - головні персони всіх Урочистих Дифіляд до 27 річчя формальної Незалежності неукраїнської України. 

Делегат останнього 28 з'їзду КПСС Зеньо Шкутяк, одіозний сталініст і гекачепіст, секретар з питань ідеології обкому КПСС / КПУ Дмитро Шлемко, ціла купа політичних проституток і підарасів з Івано-Франкіаського "Білого Дому" по вулиці Грушевського, 21, які по двадцять разів міняли політичну приналежність аби бути при кориті, папа Сич з нагородним пістолем від Авакяна  (аби вазі чого мав можливість пан запасний вальцманчук з чого застрелитися) виголошує щорічні писані через копірку та зкомпільовані із західноемігаційних видань маразматичнобомбастичні промови, його партайгеноссе тисменицький "кролик сбушнік " любитель брюсельської капусти, пупсовотягнибаксіаський нащадок чернігівських огпушніків й нквдистів Марциняка Бруківчанин, ексмер хабарник ІФ 1994-1998 років Папа Карло Боровокун, що колись петрушив в службовому кабінеті Марту Краснодембську нині надів форму УПА, хоча в ніякій УПА цей польськожидівський здодійський блазень 1947 року народження не був, але бабло і медалі під ту форму збирає  "нє хіло".

Забрукували вулицю Лесі Українки і пляц Міцкевича так, що п'яні гої на дифіляді шпорталисі та й рилом до грунту.  А де ж ті люди, які були в перших рядах Руху, УГС, СНУМу  в 1988-89-90 роках? Ті хто знімав ідоли Леніна у Франківську, хто на Покрову 1990 року відкрив в Старому Угринові перший пам'ятник Степану Бандері? Хто створював комітет опору ГКЧП у ІФ? 

Вони оголошені місцевим свободним вальцманістаном ворогами народу і агентами кремля! Служби, що розташовані у ІФ на вулиці Сахарова, 5 та перебувають під управлінням ФСБ РФ переслідують тих перших, справжніх патріотів ... І разом з муніципальною вартою мера придурка Марциняки люто нищать рекламні плакати сайту Нескорена Нація із портретом Бандери, від одного виду якого цих покидьків плюгавих плющить і ковбасить!

Але на все приходить час розплати!