Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 14 липня 2020

Ніштяки приїздять на сесію міської ради на дорогих іномарках. Бухають в дорогих ресторанах, передусім «Франко» біля Катедри. За бухлом ніштяки вирішують як далі дерибанити земельку і забудовувати історичну частину поцоватого Франєка, а також скільки баксів дати бикам та Анчоусу, щоб потрібні рішення були прийняті на сесії міської ради. Ніштяки скуповують биків оптом і вроздріб, поять та кормлять їх. А бики голосують так, як скажуть ніштяки. Анчоус має окремий тариф. 

Виборці поцоватого Франєка для биків і ніштяків є бидлом котре треба раз на п'ять років намахувати, оболванювати та заручатися голосами бидла. Для цього є найвдалішим спекуляція патріотизмом та історією.Для чого існує колишній мер Франєка Боров Бойля Карловічь, що пошив собі кумедну уніформу та причепив півсотні медалів.

Низиває себе генералом УПА. Але сука Боров ні в якій УПА не був. А був на службі в КГБ і КПСС. Був мером Франєка з 1994 по 1998 рік. Грабував і розкрадав місто. Створюючи іллюзію патріотизму бики і ніштяки та пахани-мери видурюють голоси бидла на місцевих виборах. 

Правда останнім часом в цих бариг і злодюг не все складається пучком. Бо виборці перестають бути бидлом,що клює на псевдпатріотичну наживку місцевих властьімущих феодалів — династії мерів злодіїв та їх нащадків. Тому на місцевих виборах 2015 року в поцоватому Франєку доморощеним дєпутатікам прийде «большой пісєц». Ось вони і бісяться. Вивішують біг-борди де пишуть кілько їх партія доріг зробила. Верещать лжепатріотичні промови перед зігнаними на псевдонародні віча холуями з міськвиконкому. Ганяють туфту в підпорядкованих їм муніципальних ЗМІ. 

Але «большой пісєц» пильно на них дивиться і беззупинно наступає.