Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 14 липня 2020

З0 литопада у вщент заповненій людьми похилого віку (в тому числі і деякими відомими в Івано-Франківську колишніми комуністами) залі Обласної Філармонії відбулася зустріч Олега Тягнибока із громадськісттю Прикарпаття. 

Із виступу пана Тягнибока стало зрозуміло, що відповідальність за програш «Свободою» виборів він покладає на інші політичні сили,що паслися на його електораті та дескридитації «Свободи». Пан Тягнибок так і невизнав внутрішньопартійні причини поразки на парламентських виборах. Зокрема корупцію в рядах однопартійців в місцевих радах де «Свобода» має більшість, бажання «Свободи» приватизувати і монополізувати право на любов до України, корумпованість екс-генпрокурора Махніцького, співпрацю з кримінальними авторитетами «Пупсом» і «Мордою» та розрив у розумінні ситуації в Державі між керівництвом «Свободи» та низовими партійцями.

Тим часом під кінець зустрічі один «колоритний тип», що показував «кузькіну мать» панові «бі-пі» Олегу Ляшку показав таку ж "мать» пану Тягнибоку забомбивши останнього незручними питаннями та екзальтованим, але правдолюбивим виступом. За що був виведений з залу свободівцями. Одним словом історія вчить нас, тому, що вона нас нічому не вчить. І пан Тягнибок із його самообманом щодо причин програних виборів тому приклад.

Тим часом за інформацією НН, низка первинних організацій «Свободи» та її депутатів місцевих рад, зокрема в чотирьох районах Прикарпаття ведуть переговори про вихід зі «Свободи» та приєднання до ПС, Народного Фронту, ОУН. Не бажаючи бути заручниками амбіцій партійних вождів та їх комерційних інтересів, рядові свободівці роблять свій вибір.