Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 14 липня 2020

Без всякого сумніву Андрія Садового, як діючого мера Львова є за що критикувати. І є люди у Львові,які мають моральне право це робити. Та чи має моральне право Івано-Франківський мер Анушкевичус та депутати Івано-Франківської міської ради від ВО «Свобода» «обсерати» львівського мера та лідера «Самопомочі»?

Так на одній із сесій (сходняка міських злодіїв) Івано-Франківської міської ради коли мова зайшла про кошти на харчування дітей в дитсадках, повелитель доїльного апарату — депутатської більшості в міській раді уособлюваній ВО «Свобода» Ромцьо Онуфріїв сказав приблизно таке: «Садовий під час популістських візитів до Франківська, щось там казав про міську владу...» і далі мовляв дивіться наскільки більше тратиться на дитяче харчування у Франківську, ніж у Львові. Отака от Садовий «бяка». На це задоволено кивав той кого самі франківські свободівці давно охрестили «Анчоусом» мера Франківська Віктор Анушкевичус.

Ну прямо рай на землі збудувала «Свобода» разом з Анушкевичусом в окремо взятів Франєку. І немає тут корупції, незаконної забудови історичного центру міста, земельних скандалів та хабарників (Гаркотів і Колковських). Все так, як пишуть брехуни за гроші в гламурних всеукраїнських журналах — Франєк одне з кращих для проживання міст в Україні. От тільки прості мешканці міста того на власній шкурі не відчувають.

А чого доморощена шпана кусає Садового? Відповідь на поверхні. «Самопоміч» може виграти вибори мера в Івано-Франівську, провести велику кількість депутатів в міську раду. Але це вдасться «Самопомочі» лише за умови, що вона в Івано-Франківську не перетвориться на приватне політичне підприємство окремих осіб, а кандидат в мери від «Самопомочі» (незалежно від його прізвища) не буде монопартійним кандидатом, а буде кандидатом від широкого спектру національно-державницьких сил,від міської громади.

Чи так станеться? Чи захоче франківська «Самопоміч» прислухатися до інших? Поживемо побачимо... Але, як достеменно знаємо зарядилася до Львова в гості до Андрія Садового досить поважна делегація поважних Франківчан і після цієї зустрічі гадаємо внутріпартійні розклади Франківської «Самопомочі» можуть докорінно помінятися...