Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 13 липня 2020

Місто Івано-Франківськ завшене численними біг-бордами, де місцеві свободівці хваляться своїми здобутками в справі ремонту вулиць та доріг. Але не все виглядає так, як написано на біг-бордах.
Деякі з віремонтованих рік-два тому доріг вже повиколупувалися ямками (вул. Лепкого, Василіянок, Дністровська, Січових Стільців, Гординського, Мазепи та ін.)

Зокрема Мазепа біля Гординського нещодавно була «по-звірячому» нехлюйськи розрита і зарита. А поставлений на частині вулиці Мазепи біля Гординського шар асвальту нижчий за решта вулиці, що утворює виямку, в який при дощі назбирується купа води, а проїжджаючі автомобілі оббризкують пішоходів. Під гучний і добірний мат останніх в сторону і міських депутатів, і їх удаваного антипода міського голови уенпіста Анушкевичуса. Але на біг-бордах про це не пишуть!

Слід зауважити, що надмірний медіа-піар місцевого свободівського протеже на роль мера Франківська Руслана Марцинківа має для нього оберненопропорційний результат. В такій кількості піарився хіба що Віктор Медведчук і СДПУо на початку двохтисячних років перед різного штибу виборами. Коли піар говорить одне, а на ділі люди бачуть зовсім інше — виграш виборів виглядає примарним.