Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 14 липня 2020

Днями ми відзначили День Соборності України — Злуки УНР і ЗУНР проголошеної на Софіївськім Майдані в Києві 22 січня 1919 року. Щорічно я і мої побратими з ОУН покладають вінки і квіти до Меморіальної Дошки першому Президенту України (УНР)  професору Михайлу Грушевському на однойменній вулиці Івано-Франківська. В далекому 1990 році це була вулиця Карла Маркса і я тоді член Народного Руху України разом з багатьма патріотами домагався і домігся від першої демократичної міської ради перейменувати цю вулицю на Грушевського.

Цього  року трохи прихворів та не зміг фізично взяти участь в пам'ятних заходах до Дня Соборності. Але душею я з побратимами оунівцями. З Самообороною і організаціює «Спільними Зусиллями» молодого патріота Віталія Меринова, з Правим Сектором на Марші Єдності, що вони організували.

Мій уклін цього дня барельєфам Михайла Грушевського та віце-президента ЗУНР Лева Бачинського,уклін пам'ятнику творцям УНР і ЗУНР на вулиці Грювальдській, збудованому таким же, як і я сивочолим борцем за Україну, нині на жаль покійним другом Войцюком. А в першу чергу мій уклін Героя Небесної сотні на Меморіальному Кладовищі Франківська, передусім юному Герою Роману Гурику та загиблим у війні на Сході воякам України.

Мені 88 років. Все життя я і вся моя родина боролися за волю України. 2007 року я відкрив в Микитинцях перший на території Івано-Франківської міської ради пам'ятник Герою України і Провіднику ОУН Степану Бандері. Нині молю і благаю всіх Вас — збережіть Соборність і Самостійність України, бийте ворогів і окупантів. Будьмо єдині (соборні) в ділах і помислах, бо в єдності наша сила і перемога. До дня створення Євгеном Коновальцем ОУН 3 лютого 1929 року я обіцяю бути знову в строю.

Приймаю доручення Проводу ОУН, як її Почесний Голова очолити Обласний оргкомітет по відзначенню Дня створення ОУН. Ми, оунівці, були і є в авангарді національного державотворення. Обіймаю та тисну руку всім друзям і побратимам.

Тримаймося, Україна переможе!