Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Створена внаслідок драматичного розколу Народного Руху України інспірованого ФСБ, Кучмою та доморощеними олігархами на тлі вбивства В'ячеслава Чорновола УНП ніколи не користувалася великим авторитетом в українців. Правда в складі проющенківської Нашої України проводила у ВР своїх людей.

Але в 2006 році так званий Український Народний Блок Костенка-Плюща набрав мізер голосів у ВР. Складовою блоку разом з УНП була партія, яка називалася здається «Соборна Україна». На рівні Івано-Франківської області її очолював недоброї слави Ярослав Ободянський.

У Франківську прототипом такого блоку Костенка-Плюща був Блок За Віктора Анушкевичуса,який окремо від УНП йшов в міськраду. Що спричинило відзід від УНП тодішньої очільниці її міського осередку Орисі Чопик.

Однак в попередній міській раді була створена об'єднанна іменна фракція мера УНП і Блок За Віктора Анушкевичуса на чолі з пріснопам'ятним хабарником Чупірчуком, який нині випущений під стотисячну заставу демонстративно у вишиванці ходить до Катедри. Ну ні в чому Бодьо не винен і все тут. То «вороги Украхни» риють під патріота Анушкевичуса. Того самого що в час Майдану блокував можливість Подільському і Немішу вигнати окупаційного намісника Чуднова.

Нагадаємо,що минулого року з офісу УНП на вул. Незалежності, 5 «в чудесний спосіб» зникло десять тисяч доларів каси Прикарпатського Майдану про що у фейсбуці повідомляв наближений до Анушкевичуса Дмитро Чуйко. Який результат слідства по крадіжці людських грошей.

Так, що панове партійні лідери краю:тисячу раз подумайте чи варто Вам на місцевих виборах наступної осені причепляти до себе УНП. Гниле п'яте колесо змащене кучмівсько-януковським мазутом. Мазут той з піском і камінням. Не забуксувати би на місцевому електоральному полі з такими союзниками!