Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Як відомо фонд «Відродження Прикарпаття» допомагає дітям учасників АТО, нашим братам українцям із окупованих територій, волонтерам та всім тим хто відстоює Україну.

На прохання Проводу Організації Українських Націоналістів фонд «Відродження Прикарпаття» забезпечив дороговартісними імпортними ліками протигіпертонічного та кардіологічного плану найстаршого з ветеранів ОУН і УПА на території Івано-Франківської міської ради та Почесного Голову ОУН Іллю Сливінського. В день 25-річчя Декларації про Державний Суверенітет України — 16 липня 2015 року представник фонду пані Юля передала Іллі Юрковичу необхідні ліки: вальсакор, екватор, панангін та інші, які пан Ілля приймає щоденно, аби, як-то кажуть «бути на ходу».

Також ближчим часом планується,що запрошені фондом «Відродження Прикарпаття» діти зі Сходу України побувають в гостях в Іллі Сливінського, побачать та поспілкуються із живим бандерівцем, живою історією України.

Як добре, що в цей непростий, воєнний час, коли наш народ стримує московських окупантів є люди яким не байдуже до долі інших. Зокрема до долі сивочолого оунівця Іллі Сливінського, дванадцятої дитини в родині, одинадцять з них загинули в УПА. Пан Ілля своїми силами відкрив в селі Микитинці Івано-Франківської міської ради пам'ятник Герою України Степану Бандері, Великій поетесі Лесі Українці та скульптуру Ангела Охоронця, що благословляє діточок біля Микитинецької Школи.

Честь і шана всім борцям за волю України різних поколінь та всім тим хто не байдужий до їх долі.