Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Інтернет видання «Бліц», яке вважають наближеним до екс-голови Івано-Франківської облради та екс-гуманітарного віце-прем'єра в Уряді Яценюка Олександра Максимовича Сича «бомбануло» Прикарпатську «Самопоміч».

Із статті на «Бліці» випливає, що всі очільники «Самопомочі» в Івано-Франківській області та обласному центрі — колишні регіонали, земельні рейдери і зовсім погані люди. У вирі протиборства на місцевих виборах таких статей буде ще багато. Тому ми би не звертали на це уваги, якби не деякі «але».

Якщо керівники Івано-Франківської «Самопомочі» під покровом регіоналів деребанили земельку в Івано-Франківську за часів президентства Януковича, тобто 2010-2014 роках,то хто їм цю земельку віддавав? Адже більшість в Івано-Франківській міській раді цього скликання має ВО «Свобода»? А секретарем міськради в 2010-2012 роках був новоспечений «муніципальний месія»  та зірка місцевих телеканалів і біг-бордів Руслан Марцінків. Тобто «кантора Сича-Марцінківа» розподіляла Франківську земельку.

Разом з тим мусимо зауважити, що у статті на «Бліці» регіоналами називають людей, які до ПР не мали жодного стосунку.Однак оминають увагою цілу когорту місцевих москвофілів, які реінкарнуються під прапорами Оппоблоку. Останній розраховує на проходження до обласної та Івано-Франківської міської ради. І таке проходження не є чимось нереальним. Адже на останніх виборах ВР у місті Франківську за списки Оппоблоку і КПУ сумарно проголосувало більше 2500 виборців.

Але містечкових квазіпатріотів це не цікавить. «Свобода» у своїх неуспіхах звинувачує «Самопоміч», Правий Сектор, ОУН, тощо. Нерозуміючи чи навмисно вводячи в оману людей, що їх неуспіх на останніх виборах ВР є зумовлений шахрайством та нездалою господаркою на Львівщині, Івано-Франківщині, Тернопільщині. Де ВОС має більшість в місцевих радах.Тому треба не обпльовувати інших, а підійти до дзеркала і подивитися на самого себе.

Сьогодні коли Україна є в найбільшій небезпеці за всі останні роки формальної Незалежності,коли мафія і корупція нищать державу із середини,а кацапстан із зовні нам треба гуртуватися та спільним кулаком вдати по ворогах. Але за умови, що хтось хоче мати монополію на патріотизм і націоналізм, на любов до України, обпльовує і знеславлює інших об'єднатися неможливо.

Що ж до статті на «Бліці» то виглядає, що вона написана з вуст колишнього керівника Прикарпатської «Самопомочі» Ігоря Банаха. Який свого часу по команді Кучми-Медведчука розколював очолювану Левком Лук'яненком УРП, клонував її в РХП і для котрого будь-яка партія це доїльний апарат та спосіб політичного заробітку. Названий в 1999 році Лук'яненком «Іудушкою Банахом» Ігор Романович Банах не пройшовши люстрації  і не нагрівши місця в «Самопомочі» кажуть приповз до ВОС. Далі буде...