Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

Ми, українські націоналісти, підтримуємо ідею економічної співпраці з країнами Європи і підписання необхідних для цього угод, якщо вони не шкодять нашим національним інтересам. Проте обмежуватися частковим і не прагнути усього, що нам належить — значить готувати для себе ще одну стратегічну поразку. Водночас ми вважаємо, що євроістерія, котра спостерігається в Україні останнім часом є недоречною, адже, передовсім, відволікає українців від головного — від усвідомлення безальтернативності Національної Революції.

Ми виступаємо категорично ПРОТИ входження України у неоімперський проект кремлівських карликів під назвою «Митний союз», бо за сотні років українці пересвідчилися у тому, що будь-яка «інтеграція» з Москвою несе геноцид, русифікацію, експлуатацію та повне поневолення української нації. Геть від Москви!

Ми виступаємо ПРОТИ входження України у Євросоюз, бо чудово усвідомлюємо, що від Європи у ньому тільки і лишилася, що назва. Політика антихристиянства, ліберального тоталітаризму, мультикультуралізму, псевдотолерантності, знищення національних стрижнів європейських народів, штучна заміна європейців на емігрантів — вихідців з Азії та Африки, пропаганда сатанізму та його підвидів: атеїзму, гомосексуальної диктатури, споживацтва тощо, — є тими рушіями, які в корні відрізняють справжні національні та людські ідеали, а отже й ідеологію українського націоналізму, від новітньої форми псевдоєвропейського імперіалізму.

Констатуємо беззаперечний факт, що сучасний Євросоюз є новітнім імперським утворенням, який виконує функцію «плавильного казана націй», а отже, несе загрозу існуванню української нації.

Високі соціальні та правові стандарти — це добре, але перетворення їх у фетиш – це вбивство духу європейських націй, а отже, їх смерть!

Ми даємо собі звіт, що сьогодні, при пануванні в Україні Режиму Внутрішньої Окупації український народ і далі буде лишатися об’єктом, а не суб’єктом геополітики, а тому, вважаємо, що подальший рух Нації у часі та просторі неможливий без повалення, шляхом Національної революції, антиукраїнської Системи влади, кардинальної зміни Структур влади та тотальної заміни Людей влади.

Ми усвідомлюємо, що Національну революцію в Україні може здійснити тільки об’єднаний ідеологією українського націоналізму Національний фронт поневоленого українського народу, під проводом Національного Ордену «луччих людей», основними характеристиками яких є мужність, мудрість і шляхетність. Протиставимо політиканам-шахраям, котрі вже двадцять два роки заводять нас на «болотяні вогні», справжніх, жертовних лідерів нації!

Ми чудово усвідомлюємо, що опозиційні партії сьогодні мають вплив на свідомість переважної більшості українців, але знаємо й те, що кількість незгодних ні з антиукраїнською владою, ні з неспроможною парламентською опозицією постійно зростає, і їх вже мільйони. Тому ми, українські націоналісти, пропонуємо Третій шлях — Національну революцію!

Закликаємо опозицію припинити йти на «компроміси» з бандитською владою і стати в авангарді боротьби проти Режиму внутрішньої окупації та долучитися до Української революції, адже, тільки разом — переможемо!

Українці! Вийшовши на Майдани, не спокушаймося словами солодкоголосих обіцяльників — надурять черговий раз! Перетворення акцій на маніфестації, закінченням яких буде чергова «переможна» дискотека і жодних політичних результатів — це перемога внутрішньо-окупаційного режиму. Ми, українці, продовжимо жити у мороці!

Вийшовши на Майдани, гуртуймося під червоно-чорними стягами Національної революції, творімо структури Національного спротиву та висуваймо вимоги зміни антиукраїнської влади і революційних перетворень у державі! Українці, самі творімо Провід Нації!