Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

9 вересня в залі Арена центру м. Івано-Франківська більше 400 представників громадських, політичних, благодійних організацій міста, а також представники трудових колективів і прості мешканці Франківська висунули діючого депутата ВР від Івано-Франківська Олександра Шевченка на посаду міського голови.

Перед поважним зібранням промовляли учасники військових дій в зоні АТО, представники, молоді, творчої інтелегенції — зокрема автор Музею Небесної Сотні та численних портретів Героїв України Роман Бончук, від Ради Старійшин ОУН 89-річний член ОУН часів Степана Бандери Михайло Семчук вручив Олександру Шевченку символічний Оберіг Франківська. Виступаючи на зібранні Голова ОУН Віталій Цапович пригадав, як в липні 2012 року при невеликому гурті членів ОУН в Центрі патріотичного виховання молоді ім. Степана Бандери на Європейській площі Франківська вперше висували О. Шевченка у ВР. І, як тоді Ілля Сливінський «напророкував» Шевченку і депутатство у ВР, і посаду голови міста.

Віталій Цапович закликав прихильників Шевченка активізуватися, вийти із соціальних мереж в народ, давати відсіч кампанії шельмування та дескридитації Олександра Шевченка.

Гасло і наше національне вітання «Слава Україні!» має бути наповнене реальним змістом і реальними справами,як це і робить Шевченко — наголосив Віталій Цапович. 

Громадське висунення О. Шевченка на голову міста мало великий резонанс у Франківську. В тому числі і зі сторони кримінально-корумпованого режиму, яким є нинішня міська влада «Марицинів-Анчоусів». Найбільше в соцмережах «шевченкофобів» обурило гасло «Альтернативи немає!», що звучить все частіше у Франківську з вуст людей прихильних до Шевченка.

Так чи є альтернатива Шевченку? Хто і що є цією альтернативою?

Цією альтернативою є базарні злодії, яким віддано центр Франківська, хапуги-забудівники, які забудували все, що можна у Франківську та знищили історичний центр міста. Ця банда нині фінансує кампанію оббріхування Шевченка. Альтернативою Шевченку є ставленник базарно-будівельної мафії «Марцин». Алкоголік та син литовських енкеведистів, що воювали проти литовських «лісових братів» і відправляли їх на далекі простори Сибіру «Анчоус» (про це свого часу писав сайт «Версії»).

Та чи потрібна нам така «скотська» альтернатива? Адже ми люди, українці, франківчани. Тому ми за Шевченка. І альтернативи, справді немає!