Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Вибори роз'єднують українців. Теперішні, місцеві поготів. За право бути кандидатом в "дєпутатішкі мєснава совєта" колишні друзі стають ворогами. Колишні побратими знеславлюють одне одного. Колишні вороги обіймають одне одного. І навіть той хто носив Балбєсу Анчоусу ведро копійок на сесію "горсовєта" оплатити штраф за поклейку своєї агітпродукції нині йде в міські депутати від партії Балбєса Анчоуса.

Більшість різногатункових кандидатів в місцеві депутати, які набундючилися, позадирали голови і "ходять гоголем" звісно ж не стануть ніякими депутатами. Після виборів їх очікує тривалий "запой" та забуття громади. Якщо не "подохнуть" до наступних виборів то випливуть на них.

Але ж чи вартує мандат депутата таких пристрастей які навколо нього вирують? Чи можна любити Україну і робити для неї добро без депутатського мандату? Любов до корита і любов до України то різні речі! Як різні речі корисливий лжепатріотизм мальованих квазіпатріотів та безкорисливий, чинний патріотизм — дієвий націоналізм духу Бандери і Шухевича.

Тому любімо Україну, а не депутатський мандат. Розглядаймо останній, як засіб реалізації національної ідеї, а не засіб особистого збагачення чи самоціль. Я особисто ніде не балатуюся. Разом з побратимами із ОУН допомагаю на виборах тим хто хоче змінити стан справ у місцевій громаді та державі. Хто конкретними справами допомагає людям, хто бореться з мафією та корупцією, хто визнає ОУН.

Закликаю всіх симпатиків ОУН відстоювати національну ідею, чесну і справедливу Україну, а не здобувачів мандатів для котрих влада, а не Рідна Україна є сенсом життя. Слава Україні!