Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

«Захоплення» Івано-Франківської ОДА «Правим сектором Івано-Франківської області» було акцією солідарності з українськими націоналістами, які в цей час ведуть наступальну боротьбу за державність української нації в Києві у протистоянні з псами режиму Бандюковича. В холодний вечірній час молодь зайшла погрітися в будівлю, яка опалюється за податки їх батьків. Зайшовши у будинок Адміністрації ми продемонст­рували, що влада слабка і її легко знести міцним натиском дружньої громади.

Усвідомлюю, що цим вчинком, оголошеними заявами перед громадою та в інтернеті остаточно переступив межу неповернення. Розумію також як співорганізатор «штурму» та екскурсії молоді коридорами будинку ОДА, що нам усім загрожує кримінальна відповідальність згідно нинішнього бандитського законодавства, чим і погрожували міліціонери. Моїм рідним в п’ятницю, ще до горезвісних подій на Майдані, дзвонили невідомі з погрозами, що мене посадять якщо я й далі буду займатися організацією Правого сектору у Франківську, адже ще ж не закрите кримінальне провадження за футболки із зображенням індуса схожого на простреленого Януковича.

Можливо куля чекає і нас людей, які несуть небезпеку злодіям і казнокрадам, що всілися у владні крісла, називаючи себе владою чи опозицією. При тому у своїх виступах вони постійно наголошують, що люди, які силою виборюють майбутнє української нації це «провокатори». Тобто такими заявами псевдолідери розділяють і звороговують між собою народ, вішаючи ярлики на людей, які не є їхніми вівцями та можуть перешкодити їм пити кров народу.

Заявляю, що готовий іти до кінця як «провокатор» з усіма наслідками.

До теми показовими є слова Януковича про «потребу взаємодії влади і опозиції для протидії провокаторам». Хочу сказати, що «провокаторами» у Івано-Франківську, Києві та по всій Україні за словами яценюко-тягнибоко-кличко та ін. є борці за волю України нащадки і послідовники УПА представники ВО «ТРИЗУБ» ім. С.Бандери, патріотична молодь активісти акції «Правий сектор».

Як співорганізатор «Правого сектора» у Івано-Франківську, щиро вдячний молоді міста та області, яка не побоялася вчора ввійти в ОДА, повіривши нам. Ми усі досягли результату ми продемонстрували, що в бандерівському краї є багато свідомої та сміливої молоді. Ми підтиимали тих, хто в Києві веде боротьбу за справедливість. Разом з тим ми провели дію, яка показала, що молодь не бидло, яке всякі політикани-заробітчани можуть тримати в стійлі.

Наголошую, що тільки боротьба всіма засобами і способами приведе українську націю до перемоги!

Закликаю усіх до активного спротиву банді. Закликаю не вірити поплічникам діючого режиму, які зраджують Національну Революцію та гасять дух волі заявами про провокаторів, що б'ють «Беркут», наголошуючи на «мирних акціях». Тризубівці били, б'ємо і будемо бити яничар-зрадників.

Так звані «Мирні акції» в результаті паціфістських заяв «київської трійці» і їх посіпак тут, несуть за собою ослаблення та зневіру і переслідування всіх, хто хоче кращого життя на своїй землі. Для тих, хто не розуміє Янукович після всього, що відбулося не віддасть владу безхребетним кроликам, які хочуть мирних акцій. Тому заяви про мирні акції є свідомим самогубством та загрозою встановлення кривавої диктатури! Впевнений, що т. з. «опозиція» це розуміє і є інструментом знищення України в руках Бандюковича!

Банді кару!

Зрадників до відповідальності!

До молоді: гуртуймося, тренуймося, зміцнюймо дух і волю! Не бійтеся! Не бійтеся бити ворога! Від нас залежить майбутнє! Разом ми сила! Один за всіх і всі за одного! Найважливіше дисципліна!

До Прикарпатської міліції: ми не провокатори, ми вільні люди на своїй землі, нині захопленій бандою. Самі ж розумієте, що саме Ваш обов'язок затримати бандюковичів. Підіть на співпрацю з народом, а не з бандою, якщо у Вас є поняття честі відмовтеся виконувати злочинні накази! Злочинці мають бути саме вами затримані і знешкоджені! Народ, який бажає кращого майбутнього і бореться за те не чинить злочину!

Українці, не вірте брехні, яка ллється з екранів телевізора, бо для них «провокаторами» є ми свідомий народ, який бореться за своє майбутнє!

Слава Україні!

З вірою в перемогу Української революції! Благослови, Господи, наші добрі починання!

  • А. Подільський — моб. (097) 945-46-24
  • «Правий сектор», Івано-Франківськ — моб. (095) 387-49-99
  • Картка «ПриватБанку» № 5457 0829 0167 4247