Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Перед своїм арештом нардеп Ігор Мосійчук, обурений тим, що за його арешт голосувало ряд депутатів ВР від «Свободи» заявив про відвідини напередодні подій під ВР 31 серпня, коли голосувалися ганебні закони, а потім летіли гранати в нацгвардійців, «сірим кардиналом» «Свободи» «Пупсом»-Кривецьким.

Кидання гранат «Свободівцем» в нацгвардійців стало головним інформаційним меседжем в українських медіа на кілька місяців. Це відволікло увагу людей від ганебних законів прийнятих парламентом, які фактично легалізують ДНР-ЛНР, від продовження зубожіння і жебрацького існування народу,інших негараздів. Про що ж міг домовлятися «Пупс» із Ложкіним та іншими «темними конячками» порошенка?

Обшуки і арешти  членів ВОС за часів Януковича підняли цю партію із 0,4% до 11%, які вона отримала в 2012 році. Сьогоднішні обшуки і арешти реінкарнують ВОС. Переслідуваних народ любить і віддає їм свої голоси. Отримавши владу на Західній Україні та в м. Івано-Франківську зокрема ВОС вкрила себе рядом корупційних скандалів та втратила підтримку виборців.

Олександр Сич в якого відбувся обшук будучи головою облради мирно уживався і співпрацював з регіоналом і головою ОДА Михайлом Вишиванюком, його заступником Русланом Гусаком. Згадайте легенди про чаювання, тощо. Останнім часом Сич нікому не заважав та не чіпав владу Порошенка.

Однак, аби підняти рейтинг ВОС, виставити її справжньою опозицією супроти УКРОПу, Радикальної партії чи Правого Сектору організовують обшук в Сича. Це апріорі підійме рейтинг ВОС і Руслана Марцінківа на виборах мера і депутатів в Івано-Франківську.Бо подейкують той же «Пупс» вклав в Марцінківа великі гроші. Задум політтехнологів і домовленості «Пупса» з Банковою працюють.

Лише чи на цей раз виборці Івано-Франківська знову проковтнуть хитру псевдопатріотичну затравку? Люди ж не риби.