Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 25 лютого 2020

Міністерство культури бандитського уряду Януковича-Азарова погрожує Українській Греко-Католицькій Церкві (УГКЦ) скасуванням її офіційного статусу через встановлення на Майдані молитовних наметів.

Наше слово в обороні УГКЦ

Керівництво ОУН вважає такі заяви представників режиму бандократії є інспіровані Росією, російськими спецслужбами та носять виключно провокаційний, глибоко антиукраїнський характер. Це нагадує сталінсько-беріївську добу, коли УГКЦ піддавалася репресіям і гонінням. Керівництво ОУН закликає депутатів всіх рівнів від патріотичних і опози­ ційних сил, представників інших українських конфесій, широку громадськість дати відсіч нападкам на УГКЦ.

Не зайве буде нагадати, як закінчив Гаврило Костельник, котрий наприкінці сорокових років минулого століття скликав псевдособор УГКЦ з метою її ліквідації та приєднання до РПЦ. Він був вбитий своїми хазяями НКВДистами, а згодом у його вбивстві НКВД звинуватило бандерівців.

Закликаємо сучасне духовенство УГКЦ бути такими, як славні отці церкви Митрополит Андрей Шептицький та Патріарх Йосип Сліпий, які все своє життя поклали на вівтар служіння Богу і Україні!