Портал Українського Націоналіста

Субота, 23 січня 2021

Від любові до ненависті один крок. Від фортуни до гільотини півроку! Пластилінові дороги міста Франкового зліплені перед виборами холуями Пупса потрохи покриваються ямками і дірками та бугорочками. Коло бувшого Дому Комунальників на вулиці Мазепи по вуличці в глиб двора де кафе П'ятниця щебінь та купа будматеріалів. Та то не біда в порівняні з падаючих на цій же вулиці Мазепи старовинних балконів їх уламків на голови пупсофільного електорату.

А також тих наших Франківчан, які не брали в руки бюлетенів — тепер братимуть коктейлі молотова!

Ремонтом вуличок і дворів поголовно недокінченим пупсомарціни вдало пустили пил в очі містянам.  А великогабаритні автобуси очевидно мають зменшити тотальні корки на заставлених автотранспортом вуличках міста? Той хто критикує марцінкувату міську владу автоматично зараховується у ранг агентів Путіна. А кількість політичних торгашів, що імітують опозиційність його величності Марціну зростає пропорційно апетиту папи Пупса. Ось і Балбєс Анчоус і бородатий Соловейко (схожий на персонажів москальського серіалу про Джавшана і Джумшума де кацапи чорножопих висміюють ) поиміряють ряси муніципальної недоопозиції.

Друзі мої! І ті хто нині при владі в місті Франковому, і ті хто імітують опозицію містечкову одним миром мазані! Лише кардинально інші політичні сили і не скомпрометовані місцевим лжепатріотичним коритом люди сформують кістяк тієї політичної сили котра виб'є з міста політичне псевдодемократичне бидло та сформує владу не над людьми, а для людей.Цього процесу може не видно, але він триває повним ходом.

Пам'ятаєте, як в час Майдану горіло обласне СБУ? Хто би був подумав, що таке може бути? Але буде ще не таке!