Портал Українського Націоналіста

Четвер, 20 лютого 2020

Оцей дурний, хитрожопий і тупорилий Анчоус все мав і все просрав. В політичному плані. Він сука сам себе перехитрив. Колись в 2006 році отримавши колосальну довіру виборців Івано-Франківська, сформувавши власну політичну команду та достойних політичних союзників цей жидівсько-литовський дебіл протранжирив народну довіру, киданув і розміняв свою команду, наїбав колишніх друзів, своєю підтримкою дескридитував Ігора Насалика (як і попередник Анушкевичуса колишній комуніст і колишній ющист Зеньо Шкутяк). Екс-мери злодії зіграли в мінус пану Насалику. Врешті про це Ігоря Степановича попереджали знаючі люди. Але це вже минуле. З якого в майбутньому маємо зробити належні висновки.

Анушкевичус — брехун і кидала. Скількох людей намахав будучи при владі. А нині зі своїми трьома депутатами УНПістами в міськраді береться бавитися в опозицію до таких же шахраїв, як і сам, і яких сам двічі приводив до влади в міськраді своєю дворушницькою і шкурницькою позицією по-житті та на виборах.

А ми закликаємо до тотальної обструкції Балбєсу Анчоусу в міськраді та суспільно-політичному житті міста. Хай ця фальшива політична курва щезне з нашого міста. Буде легше дихати місту Франковому!