Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

На одній із останніх сесій Івано-Франківської міської ради мер Марцінків запропонував і 27 друзів мера з депкорпусу проголосувало аби голови міських депфракцій УКРОП і "Самопоміч"  довідалися у Коломойського про гроші списані, як ми розуміємо Укрнафті на Франківщині ну і щось таке подібне. Таким чином мер Марцінків потролив УКРОП і "Самопоміч" за опозиційність до нього та більшості у Франківській міськраді куди окрім "Свободи" увійшов цій же "Свободі" ненависний БПП та "Батьківщина", остання доречні на Прикарпатті мала чи й досі має пряме відношення до згаданої Марцінківим Укрнафти. Тому дозволимо собі розставити деякі акценти в цій справі.

Як відомо заступником Марцінківа з гуманітарних питань є БЮТ - "Батьківщинівець" Левицький, прозваний в народі, як хам та чоловік Божий за неадекватну реакцію на критику в свою сторону під час Революції Гідності. Очільником фракції БЮТ в Івано-Франківській міській раді першої каденції "Балбєса Анчоуса " 2006-2010 років був Бачкур, який є неостання особа в місцевій Укрнафті та якого нищівно критикували за отримання величезної матеріальної допомоги під кінець каденції міськради другої каденції "Балбєса Анчоуса " 2010-2015 років. Вся ця БЮТівська публіка включно з Юлією Гіргірян-Капітельман активно підтримувала Марцінківа на мера. А портрет "дами з косою"(Гіргірян-Капітельман )красувався на біг-бордах поруч з "борцем за чистоту української нації паном Марцінківим".

Стосовно ненависного Марцінківу і міській "Свободі" УКРОПу то в Івано-Франківській облраді цей УКРОП повністю голосував за обрання Олександра Сича головою облради. А на київському рівні УКРОП співпрацює із "Свободою".Доприкладу спільна заява цих і низки інших партій стосовно виборів в районні ради міста Києва, які мали би бути 27 березня. Тобто за логікою Марцінківа і друзів  (а друзі ці забудівники міста Франківська що пройшли в міськраду від БПП ) частина "Свободи" подалася Коломойському бо співпрацює з УКРОПом. А ще частина "свободівців" воює з кацапами на Східному Фронті поруч з Батальйоном "Донбас" яким командує Семен Семенченко, депутат ВР від ненависної Марцінківу "Самопомочі". Власне ті "свободівці" які боронять Україну зі зброєю в руках на передовій заслуговують на повагу, навідміну від клєрків однопартійців що прийшли до влади в Івано-Франківську та впроваджують в життя сумнівні оборудки. Нагадаємо читачам про сказане в прямім етері одним з лідерів Радикальної Партії нардепом Мосійчуком під час його арешту у ВР про візити одного із керівників та спонсорів "Свободи" Пупса-Кривецького до глави АП пана Ложкіна.  Про спонсорство Пупсом виборів команди Марцінківа писалося багато.

БПП підіграє цій команді у Франківській міськраді. Принагідно коли починають критикувати міську "Свободу" то та кричить, що "все винен Вальцман". Міський БПП, яким реально керує екс-мер Франківська Зіновій Васильович Шкутяк "проклятого Вальцмана" не захищає. Як і Зіновій Васильович Шкутяк, котрий доречі за данними реєстраційної служби Мінюсту числиться одним із керівників партії "Наша Україна ", хоча на останній місцевих виборах балатувався до Франківської облради від БПП.

Для чого все це ми пишемо? Аби люди вчергове побачили фальшиву і дволику та дворушницьку суть окремих Фоанківських політиків котрі на довгі роки хотіли би закріпити в місті монополію на владу  (в любій партійно-політичній обгортці ) та монополію на патріотизм.

Всі хто з цим не згоден "зрадники і прислужники олігархів"). Але люди добре бачать і розуміють суть того, що відбувається в місті. І в світлі цих подій видається, що дехто в блищому часі дуже погано завершить свій владний і політичний шлях. Янукович, сука, теж думав, що він вічний, як і згадані в цій публікації місцеві царьки.