Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 25 лютого 2020

Відвідини Прикарпатськими націоналістами родинного села Тишківців було ознаменоване сумною датою. 66 років, як у містечку Білогорща на Львівщині загинув Головний командир УПА, Голова Проводу ОУН на Рідних Землях та один з очільників УГВР Роман Шухевич. За ініціативи Голови Головного Проводу ОУН Віталія Цаповича з Франківська до Тишківців прибула численна делегація членів ОУН, УКРОП, УНСО. Було доставлено оригінальний портрет Романа Шухевича авторства Прикарпатського художника, автора Музею Небесної Сотні Романа Бончука котрий Роман подарував Почесному Голові ОУН Іллі Сливінському, а Ілля Юркович передав Уляні Василик котра й передала Музею Шухевича в Тишківцях цінний експонат. Також члени ОУН розгорнули біля пам'ятника Роману Шухевичу копію бойового прапора УГВР.

На Віче промовляли: народний депутат Михайло Довбенко, Голова ОУН Віталій Цаповича, представник родини Шухевичів та заступник голови Франківського міського УКРОПу Уляна Василик, бойець АТО Тарас Бугаєнко, представники Правого Сектору Городенківщини, речники місцевої влади та Братства УПА.

Опісля Віче численна делегація відвідала Музей Шухевича та криївку, яка тут же знаходиться.

Віталійович Цапович подарував Музею і Школі села книжки "Повернення полковника УПА Грома " та портрет Євгена Коновальця.

Слід зауважити ту особливу атмосферу, що панує в Тишківцях. Це впевнений спокій, затишок, але все це примноження особливим бойовим духом. Здасться ось бронзовий генерал Шухевич зійде з постамента. Гукне побратимів і рушить громити ворогів України. Це дух Нескореної Нації та її символів Бандери і Шухевича. З цим духом Нація - непереможна.

Слід зауважити, що сьогодні на Східному Фронті воює п'ятеро тишківчан.

А Провід ОУН дякує за сприяння у пошанівку Головнокомандувача УПА Голові Івано-Франківської ОДА Олегу Гончаруку, народним депутатам Олександру Шевченку і Михайлу Довбенку. А передусім нашому Почесному Голові Іллі Сливінському, який на 89 році життя консолідує патріотів з різних партій та унапрямлює їх на справи потрібні для Нації.

Бандерівський дух Тишківців