Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 25 лютого 2020

Мера по-великому рахунку не має бути видно. Має бути видно результати роботи його і команди. У Франківську ж навпаки. На різних мікропатріотичних мітингах і дифілядах фігура номер один Марцінків  (а коло нього зам. по квотовладі бютівський «пятачок» Левицький сумісник обласного депутатського мандату і посади гуманітарного віце-мера).

В місцевому телезомбоящику теж переважно Марцінків. Люди зауважують його манеру спілкуватися. Щось говорить переважно з нездоровою насмішкою ніби зі всіх глузує. Передусім з тих хто його обрав. Тим часом виринають нові земельні скандали. Скандальні сесії міськради. Відміна безкоштовного харчування діткам в школах.

Інший повелитель більшості в міськраді Ромко Онуфріїв  (той, що в 2006 році балатувався в міськраду від «Пори» Каськіва-Коцаби) негативу на свою адресу уміє уникати. Навідміну від Марцінківа. Тим часом обмануті псевдопатріотами і політичними та земельними гешефтярами івано -франківці люто озлоблені на міську владу. Виглядає на те, якщо певні політичні сили у Франківську перегрупуються та спільно вдарять по злодійкуватій мерії і підіймуть на загальноміський зрив громаду то карткова хатка волею випадка очолившого місто Марцінківа і різногатункової братії начисто розсипається. І Ложкін з Кривецьким не врятують!