Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

Не чіпайте того та не чіпайте цього. Не критикуйте Кравчука бо він наш перший Президент і будує яку би не було, але державу. Так казали горе-демократи і політичні слимаки на початку 90-х років. Коли Кравчук здав ядерну зброю та почав будувати комунономенклатурну і злодійську не українську Україну.

Коли ж члени СНУМ, згодом ДСУ, а відтак очолюваного Іваном Кандибою середовища ОУН і Нескореної Нації нещадно критикували банду Кравчука то їх називали провокаторами і агентами Кремля. Відтак Кравчук передав владу Кучмі й пішло-поїхало.

Врешті дійшло до руїни держави, банди Януковича, загибелі Героїв Небесної Сотні та війни на Сході, здачі Криму. Ех, якби тоді на початку 90 -х послухали справжніх націоналістів. Та в нас вкорінився слимачий дух який вчить нас до всього пристосовуватися і не слухати правду. Ну були і є у Франківську всі мери злодії, хоч і спекулюючі патріотичною риторикою. То й ми далі подібних обрали.

В повітрі знову пахне виборами. Верховної Ради. Знову вилазить різна нечисть і демагоги. Рекламують себе на всіх каналах. Забувши Божі Заповіді "Не сотвори собі кумира " та  "Не свідчитимиш ложно на ближнього свого" шукаємо нових месій і кумирів. Віримо і обираємо їх ,а потім їх же проклинаємо. Забувши, що найвищим провідником і лідером є національна ідея.

ОУН яка найбільше спричинилася до здобуття Незалежності та й сьогодні бореться за чесну і справедливу Україну закликає українську громаду відійти від довірливості та толерантності. Вірити тим хто все своє життя присвятив Україні. Не бути слимаками. Аби не втратити держави та подолати руїну підтримуйте ОУН і Нескорену Націю та тих людей котрі презентують наше патріотичне і безкорисливе й безкомпромісне середовище.

Хай Бог нам в цьому допомагає!