Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

Тих гріхів є насправді більше ніж п'ять. Але зупинимося на головних. Передусім це удаваний патріотизм. Він в часи месіянства Ющенка-Шкутяка замінив справжній патріотизм,було спаплюжено тих людей що виводили народ на перші не проплачені Народні Віча 1989-91 років,відкривали за часів існування СССР, КПСС і КГБ перші пам'ятники Степану Бандері в Старому Угринові, ризикували власним життям під час підриву большевицькими спецслужбами цих пам'ятників, виводили народ на вулиці в час путчу ГКЧП. Патріотизм і націоналізм став розмінною монетою Шкутяків і Шлемків - колишніх комуністів та "вічного облрадівського месії " Сича. Вони й донині паразитують на патріотизмі, удаваний опозиційності, єдності злодіїв і перешиванців в несамовитій боротьбі й жадобі обласного керма.

Другий гріх - брехня. Брешуть всі і всім. Порівняйте, що обіцяли на виборах і що є зараз. Абстрагуймося від київського політикуму. Співставмо з місцевим.

Третій гріх - політичне кидалово. Кидають всі всіх. Колишні опоненти зторговуються та кидають і розмінюють колишніх соратників. Особливо це б'є по нечисленних чесних і порядних людях. Передусім по рядовим виборцях. Котрі бачучи вальш і награність загумінкового доморощеного політикуму просто не йдуть на вибори. І як видно ще масовіше не будуть йти.

Четвертій гріх - це самодурство. Тобто коли різні підараси і дояри так звані політологи і політтехнологи навіюють сумнівні політичні схеми і проекти грошовитим діячам. Обдоюють їх, а потім з того пшик!

Ну,а п'ятий гріх - це безнаказаність. Тобто коли за все вищенаписане  ( також читайте між рядками і дописуйте прізвища ) нікого не застрелили і не повісили. Так звичайно може бути довго. Але не вічно.