Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

1-4 квітня 1941 року в Кракові відбувся Другий великий збір ОУН де Степана Бандеру було обрано Головою Проводу Революційної ОУН.

В чому полягає історичне значення цієї події? Найголовніше в тому, що до керма ОУН прийшло молоде покоління, яке сповідувало революційну концепцію боротьби. Тобто стояло на позиції побоювання всіх ворогів України з опертям визвольного руху лише на власні сили. Подальший плин подій довів вірність цього шляху. Бо ні большевики, ні німці не хотіли Самостійної України.

Створена 1942 року УПА воювала проти всіх окупаційних режимів. По завершенні Другої Світової Війни большевики, які хотіли засудити ОУН на Нюрнберському процесі не змогли цього зробити. Бо були пред'явлені численні факти боротьби ОУН проти німецьких нацистів, як і те, що багато провідних членів ОУН загинули від рук нацистів та в німецьких концтаборах. І в часі сучасного буття української держави маємо усвідомити :лише революційний змаг проти внутрішнього і зовнішнього окупанта та тверда і безкомпромісна позиція націоналістів є запорукою побудови дійсно Соборної і Самостійної України!