Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 25 лютого 2020

Ці слова Великого Кобзаря характеризують і сьогоднішню українську суспільно-політичну та світоглядову ситуацію. Безідейний політикум та відсутність державної ідеології знаменують будівництво невідомо якої держави. Де правлять різнокольорові політичні шахраї, а народ перетворено на жебраків та німих і підлих рабів, які для виживання готові все зтерпіти. І така ситуація триває з часу проголошення формальної Незалежності 24 серпня 1991 року та збереження при владі комуністично -кагебістської номенклатури розбавленої мальованими вишиватніками -псевдопатріотами починаючи з компартійного ідеолога Льоні Кравчука і закінчуючи нинішніми часами руїни та війни на Сході. Якби український націоналізм був державною ідеологією, а при владі були люди які рівнятися на Бандеру і Шухевича то стан справ в Україні був би зовсім інший.

Що можемо змінити вже зараз і як це зробити? Передусім через очищення об'єднати націоналістичний рух. Зробити це під прапором ОУН. Традиційної націоналістичної організації, що від часів свого заснування і добробуту нашими днів воює, бореться та відстоює Україну! 125-ліття засновника ОУН Євгена Коновальця, яке відзначатимемо в червні цього року привід і поштовх до єднання. Війна з кацапами й недолугість влади породжують інструмент революційних змін - орден української надії - Організацію Українських Націоналістів. В горлі війни та політичної боротьби визріває політична сила народжена історією та славними Героями.

Гуртуються вже сили! І повіє огонь новий із Старого Угринева! І новий Степан Бандера поведе патріотів на останній бій проти всіх ворогів і покручів за чесну і справедливу Україну! Визріває когорта нових провідників і борців! Бо Нація наша нескорена і Україна вічна!