Портал Українського Націоналіста

Субота, 16 січня 2021

Активістами ОУН та ідейноспоріднених націоналістичних організацій відвідано за останні три тижні більше двох десятків сіл і містечок Калуського і Рогатинського районів. Очевидна невизначеність і розчарованість людей. Хто зможе перемогти провладну мафію - Блок Панамських Патріотів?

Купа технічних вальцманістичних кандидатів верещить : "Тільки ми є реальною опозицією владі? " Та політична дрібнота і мізерія викормлена насаликами - заробітчани від політики і звичайні шахраї то великий і огидгий обман. Є кілька симпатичних але явно не прохідних осіб.

З ходу подій і настроїв на окрузі вимальовується, що реальним антивладним кандидатом міг би стати висуванець УКРОПу Віктор Шевченко. Він не пов'язаний з насаликами -матвійчуками та їх гешефтами. Однак тут мав би спрацювати принцип :"Гуртом і батька легше бити ".

Опонуючі насаликам кандидати мали би знятися на користь Віктора Шевченка. Ось тут то буде видно хто справді проти режиму внутрішньої окупації, а хто псевдоопозиційна маріонетка партії влади та бандитів. Однак для цього і самому Віктору Шевченку і УКРОПу треба докласти максимум зусиль для об'єднання патріотів, розуміння сенсу консолідації та розуміння того, що це бандерівський округ і лише з традиційної бандерівської концепції політики можна йти до перемоги.

Віктор Шевченко має стати не кандидатом від УКРОПу, а кандидатом від громади Калуського і Рогатинського районів. Від всіх тих хто проти влади незалежно до якої партії належить. Віктор Шевченко має стояти не лише під партійним прапором УКРОПу, а під червоно-чорним знаменом Степана Бандери. Пліч о пліч з тими хто відкривав перші пам'ятники Герою України Степану Бандері біля його отчого порогу в Старому Угринові 1990-91 років.

Стане Віктор Шевченко кандидатом народного довіри - переможе! Не марно сказано :"Лише червоно-чорний прапор боротьби приведе нас під синьо-жовте знамено волі та незалежності! "

А калушанам слід, як то кажуть кинути шапкою об землю. Плюнути на всю пропаганду вальцманчуків та єднатися навколо Віктора Шевченка. Зможемо так зробити? Чи віддамо банді на поталу 85 округ?