Портал Українського Націоналіста

Субота, 23 січня 2021

Ех Насалики, Насалики. Чудні Ви люди. Таку лоховську виборчу кампанію на Прикарпатті ще ніхто не проводив. Згадуємо 1998 рік коли Ігор Насалик вперше йшов у ВР від керівної тоді Народно-демократичної партії  ( НДП ) очолюваної тоді Анатолієм Матвієнком, а в області Володимиром Кафарським. Тоді Ігор Степанович мав поважний штаб з академіками і професорами, дружніми кандидатами на окрузі від інший партій.

Нині докотилося до того, що штабом брата Сергія керували різногатункові пропиті і лукаві шинкарі. А дружніми кандидатами були пацієнти дурдомів, варюваті ляшкові -мусорянські кубіти та різна продажна та ласа до грошей і горілки погань. Весь цей балаган, який до слова з'їв купу грошей нічого не вирішував на окрузі. Крім, як дескридитував самих Насаликів. Ряд технічних кандидатів паслися на електоральному полі Сергія Степановича.

Сам мер Рогатина не вів ніякої активної виборчої кампанії в чому його фатальний промах. Надія виграти вибори "гавтоматично"  себе не виправдала. Як і роздача грошей на сільраду і церкву. В одному з Калуському сіл голова села доїв одного кандидата, заступник - другого, секретарка третього.Піп доїв одразу кількох. Люди прийшли і проголосували по своєму.

Відео на 1+1 кажуть вдарило по Насаликах. Там де Ігор з "Міністром ДНР ",так треба було Ігору Степановичу одразу приїхати у Франківськ та спростувати це на пресконференції чи місцевих ТБ. Але самовпевненість і тримання людей за лохів не дозволили цього зробити.

Виборчі схеми, які були ефективними в минулих кампаніях зараз вже не спрацьовують. Віктор Шевченко виграв вибори бо його команда активно працювала на окрузі. Зуміла здобути підтримку в бандерівських селах калущини, Галицькому районі.

Що може бути далі на окрузі? Віктор Шевченко ефективно працює, налагоджує співпрацю з територіальними громадами, міськими і районними радами в Калуші та Рогатині. Закріплюється на окрузі конкретними справами, як от ремонт дороги до рідного села Степана Бандери Старого Угринева. Тоді на наступних виборах Насалику просто не буде з ким працювати на виборах. Інша справа, що маючи в своєму розпорядженні мерів Калуша і Рогатина, місцевих депутатів та бізнесменів Насалики можуть робити перманентну деструкцію Віктору Шевченку з метою дескридитувати останнього та відбити округ. Тут все залежатиме від Віктора Леонідовича.

Очевидно слід сказати і про те чи надалі Насалики будуть потрібні Петру Порошенку. Ігор Степанович особисто обіцяв Петру Олексійовичу виграти вибори мера Франківська в 2015 році та останні вибори на 85 окрузі. Пості підставив Президента Порошенка.

Чи вирішить Порошенко утилізувати Насалика? Ходять чутки про можливі кримінальні справи проти калуського мера Матвійчука. Справа з останніми виборами мера Франківська взагалі виглядає непристойно : Ігор Насалик жодного разу не приїхав до Франківська підтримати тих людей, які підтримували його в другому турі виборів мера Франківська. А фракція БПП в Івано-Франківській міській раді очолювана "чистильщиком Генпрокуратури " Петром Шкутяком разом з "Свободою " та "Батьківщиною " дерибанять все, що ще не роздерибанили їх попередники у Франківську. Ні "Свобода", ні  " Батьківщина " у Франківську жодного поганого слова про БПП і Порошенка не кажуть.

Одним словом 85 виборчий округ може стати каталізатором далекосяжних політичних процесів на Прикарпатті та Західній України вцілому. Якщо жанр звичайно 1 серпня не буде введено Воєнний стан в Україні. Та це вже зовсім інша історія. Проте до теми 85 виборчого округу Нескорена Нація повертатиметься ще не раз.