Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 25 лютого 2020

Соціальні мережі за останній час стали головним засобом де поширюється неконтрольована і не цензурована бандовладою та різнокольоровими партійно-політичними кланами інформація. Інтернет і соціальні мережі збирають людей на акції протесту, відіграють важливу роль під час виборчих кампаній.

ОУН, як політична організація її провідний актив, членство та ідеї, які несе Організація гостонаступальні та гостроворожі зовнішньому і внутрішньому окупанту. Так само кісткою в горлі мафіянтам всіх мастей стоїть наш сайт та газета Нескорена Нація, супровідні листівки, буклети, брошури.

Сполучена із сайтом ОУН Нескорена Нація однойменна фейсбуксторінка була створена навесні 2014 року і до 2015 року набрала шість тисяч підписників. В 2016 році була заблокована та видалена адміністрацією фейсбуку. Замість неї ми створили фейсбуксторінку ОУН, яка зараз має майже три тисячі підписників. Однак нещодавно сторінку ОУН, яка теж була сполучена із офіційним сайтом ОУН також була заблокована. Ми створили нову фейсбуксторінку Нескорена Нація і сполучили її із нашим сайтом. Попри те адміністратори сторінки ОУН та деякі наші діаспоряни із США і Канади звернулися із апеляцію до адміністрації фейсбуку - розблокувати сторінку ОУН. І надиво її розблокували.

Тобто тепер від імені нашого політичного середовища діють дві фейсбуксторінки ОУН та Нескорена Нація. Хто ж так нас не любить, що постійно пише скарги про блокування ресурсів ОУН на фейсбуці? На нашу думку це можуть бути такі чинники:

  1. Внутрішні вороги - бандовлада і спецслужби
  2. Московська фабрика тролів
  3. Церква Московського Патріархату
  4. Міська влада Івано-Франківська в особі ставлеників молодшого бізнеспартнера Фірташа та друга Онищенка Пупса Кривецького

Саме чотирьом вказаним чинникам ми найбільше залили сала за шкуру. Ну і ще питання приналежної Ахметову Бурштинської ТЕС на Франківщині та вибори на 85 Калуському окрузі. Тим не менше ми діяли і будемо діяти  пропагуючи святі бандерівські ідеали та нещадно критикуючи бандовладу незалежно від її забарвлення й  тіньових змичок різних нібито опонуючих одне одному політичних сил.

А наших прихильників закликаємо не заради марнославства, але заради правди: поширюйте в соцмережах все, що пише наш сайт, який є офіційним виразником ОУН та продовжувачем Нескореної Нації створеної свого часу політв'язнями-націоналістами Зіновієм Красівським та Іваном Кандибою. Слава Україні!