Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

Очолюваний Миколою Коханівським Добровольчий Рух ОУН останніми днями зазнав значного тиску та політичних репресій режиму внутрішньої окупації. Середовище ОУН і Нескореної Нації різко засуджують репресивні дії бандовлади і спецслужб проти бійців Добровольчого Руху ОУН. Микола Коханівський перевірений в боях з російськими окупантами бойовий комбат заслуговує на довіру та підтримку.

Закликаємо всі націоналістичні організації та Добровольчі батальйони об'єднатися для підтримки Добровольчого Руху ОУН. Поодинці нас всіх передушать. В єдності наша сила: брат за брата! Закликаємо депутатів ВР та місцевих рад активних в опорі бандовладі підтримати бійців Миколи Коханівського.

До рядових громадян звертаємося такими словами: Як передушать всіх  націоналістів то хто захистить Вас і Ваші родини від злиднів і національного геноциду? На початку 30 -х років ХХ століття жидівськобольшевицький московський режим винищив свідомих українців, а потім був голодомор і геноцид. Не дамо режиму внутрішньої окупації який тісно пов'язаний з бандою Путіна нищити українських націоналістів!

Побратими-націоналісти! В єдності наша сила і перемога! Слава Україні!