Портал Українського Націоналіста

Четвер, 20 лютого 2020

Незабаром відзначатимемо 25 річчя формальної Незалежності. Після провалу московського путчу ГКЧП 19 серпня 1991 року Верховний Совєт УССР рятуючись від силового розгону народом проголошує Незалежність України 24 серпня 1991 року.

Комуністична номенклатура, кагебісти, стукачі і всяка погань вмить імітує патріотизм. Зберігши владу і привілеї, прикрившись синьожовтим прапором та одівши на комуністичну душу українську вишиванку номенклатура обирає Президентом Леоніда Кравчука. Той здає ядерну зброю і Чорноморський Флот. Вводить Кримську Автономію. Всі наступні Президенти обкрадають  Україну та формують банду олігархів. Два Майдани нічому не вчать українців. При владі була і є антиукраїнська банда путінських тайняків.

Народ став жебраками. Вибори перетворилися на обман і самообман. Небесна Сотня та полеглі Герої на Східному Фронті кличуть нас до Помсти! Вилікувати суспільство від рабської покори, байдужості, зневіри може лише націоналізм.

Теорія і практика бандерівського руху безкомпромісна до всякого роду політичної погані незалежно від її забарвлення. Люта ненависть до кацапів та бажання їх тотально знищувати, добити Росію. При потребі зробивши "брудну"  атомну бомбу чи кілька таких. І скинути їх на міста кацапстану. За Іловайськ і Дебальцево. Внутрішній і зовнішній ворог має бути знищений. Як і лжепатріоти на кшталт Івано-Франківської мерії, яка безбожно краде прикриваючись патріотичними гаслами та дескридитуючи національну ідею.

Досить з нас поміркованості та толерантності бо з ними вороги нас знищать. А з безкомпромісним бандерівським націоналізмом ми знищило всіх ворогів.