Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 25 лютого 2020

Всі 25 років Незалежності України - це роки неймовірних випробувань. Українці не дивлячись на антиукраїнську чи холуйську владу, яку їм шляхом махінацій і маніпуляцій на виборах навязують темні сили - утверджуються, як нація. Останні роки все це дається великими жертвами. Росія потенційний і віковічний ворог України. Як і в часи попередніх лихоліть триває війна нашої  Вітчизни з кацапами.

На жаль всередині України, навіть на Галичині, яку називають П'ємонтом національного відродження влада не є чесною і достойною. Багато негідників прикриваються патріотизмом, дурить людей, приходять до влади та крадуть не менше банди Януковича. Скандали навколо мерії Франківська свідчення тому. Але справжній націоналізм і патріотизм є безкорисливим. Він не пов'язаний із земельними ділянками чи дерибаном бюджетних коштів. Це мав би затямити Франківський мер Марцінків, щоби не закінчити свою політичну кар'єру подібно Януковичу.

Ми навчилися творити собі месій та кумирів, а потім  в них розчаровуватися і проклинати їх. Надія Савченко найсвіжіший приклад.

Але вірити треба не гореполітиканам і зліпленим політтехнологами чи російськими спецслужбами лідерчукам.

Вірити треба в святі бандерівські ідеали. В Бога і Україну. У невмирущу пам'ять Героїв, що загинули за Україну. Така віра та революційні зміни порятують Україну.

В 25 річницю Незалежності помолімося і за Сашка Білого, і за Лісника. А право на останній бій в ОУН ніхто не забирав!