Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

Крутиться фальшивий політикум. Шуршать вкрадені у народу мільйони і мільярди. Ростуть ціни. Мовчать гої. Творяться нові політичні проекти. Змінюють сутенерів політичні проститутки. Шляшко змінив Льовочкіна на Ахметова, а на Франківщині остаточно продав партію міністру-сепаратисту на позивний "Носок". Але оскільки "Носок" кєнт Льовочкіна то очевидно, що гомік з вилами "одним очком на двох спонсорах сидить".

Он який офіс шляшки на Вовчинецькій у Франківську угрохали. Доять падли "Носка", а лукавим шинкарям слинка тече. Ну не будемо ритися в блятському політикумі. Воно блищим часом буде стріляне і пизджине. Справа в тому, щоб вибори не перетворювалися на перманентний обман чи самообман, шахрайство і маніпуляцію. Однак, якщо немає на то ради, то єдиним шляхом змін є національна революція. І цікаво буде побачити, як внаслідок підвищення цін на тепло і світло позивний "Носок" відстрілюючись від "цинічних бандерів" тікатиме із МінПЕК, і з Конча Заспи до Ростова чи Горького (Нижнього Новгорода). Але все це треба добре підготувати. То ж готуймося побратими.

P.S. Ну може там хтось передасть позивному "Носок", що пора дати команду Келестину і Чорному / Мельнику / відкрутити мотню шинкарям лукавим і не дойобуватися до націоналістів. Аби ніхто нікого шмаляти не почав. Бо Порох і АП то всьо знають і можуть Степановича утилізувати.