Портал Українського Націоналіста

Четвер, 20 лютого 2020

Їх слід поважати зате, що їх пророцтва завжди збуваються. Казали не віддавати ядерну зброю і не надавати автономію Криму. Але  тих людей назвали провокаторами та "злими пророками "  і, що з того вийшло? Казали Януковичу, що "х@йово " закінчиться його влада, а він не вірив. І, що з того вийшло?

На цьому сайті можете знайти публікацію за Олеся Бузину датовану 2014 роком "Грохнути падлу ".І, що? Грохнули! Також на цьому сайті можете знайти публікацію за 2014 рік де пророкувалося, що спалять Інтер. І, що? Його спалили. Немає значення хто. Льовочкінофврташівськопутінські власники чи українські націоналісти. Але півень пішов. Правда недопалили. На сайті, ще пише про доцільність шмальнути по Інтеру з гранатомету "Муха". Кілька "Мух" і сірники зекономлено, а з сєпарпропагандою покінчено. Та це на найближче майбутнє.

Кілька слів запророкуємо по Калуському виборчому окрузі 85. Так, як виборчий процес там набере блищим часом перманентного характеру та зогляду на більш ніж ймовірні дострокові парламентські вибори в Україні пророкуємо втручання туди абсолютно нових осіб та надпотужних ресурсів з нівелюванням попередніх гравців.

Коли в жовтні 1990 року молоді націоналісти на чолі з Віталієм Цаповичом взялися спорудити перший в Україні пам'ятник Степану Бандері біля його отчого порогу з них сміялися і низивали придурками. Мовляв, хто ж дозволить за часів існування СССР, КПСС і КГБ відкрити пам'ятник Бандері. Але на Покрову 1990 його відкрили. І стільки народу Старий Угринів ніколи ще не бачив.

Коли пам'ятник підірвали, а молоді націоналісти на чолі з Віталієм Цаповичем спорудили новий в червні 1991 року то їх арештовували, як провокаторів по команді тодішнього голови Івано-Франківської облради відомого слимака і хруня Миколи Яковини. Але пам'ятник Бандері відновили і відкрили вдруге. Хоча його вороги вдруге підірвали, але постать Бандери, пам'ять про нього та його нескорений дух було повернуто в Україну.

На сьогодні пророкуємо найлютішу кризу за всі роки починаючи з 1990 року та тотальну зміну владних еліт насильницьким шляхом.

Далі розповімо, як це буде відбуватися на Прикарпатті. В одній з інших  публікацій.