Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 25 лютого 2020

В мережі розгорівся ажіотаж щодо потішного дегенерата Зеленського. Який із своєю Лисою Бабою Кошовим (якби надіти бороду і перуку був би схожий на Бородату Бабу Сєрьожу Лєщєнка) висміював Україну в Юрмалі перед кацапами.

Як би він висміював Вальцмана і Гройсмана ніхто б не ображався. Але дебіли з 95 кварталу немають роду племені і не розрізняють де влада, а де рідна Батьківщина. Ображаючи Україну Зеленський апріорі образив і євреїв, які є громадянами України. До яких чомусь зачисляють Зеленського, який і до Синагоги не ходить і Талмуду не читає. Це таке безродне космополітичне бидло для якого Батьківщина там де платять гроші.

Також в Івано-Франківському фейсбучному середовищі один пан політтехнолог написав, що Зеленський зробив патріотів і антипутінців із Східної України. Це не так. Ще можна погодитися, що Коломойський і Корбан захистили Дніпропетровськ від русской вєсни в особі Вілкула і Царьова. Чого не зміг чи не хотів зробити в Донецьку Ахметов і не зумів зробити Тарута. Зеленський на Інтері свого часу потішав Янека, Ахмєтова, Кучму. Пам'ятаєте :"Рінат батяня, батяня Рінат ти уголь нє прятал за спіни рєбят". А він сука таки "прятал ".

Ну а патріотами Східну Україну зробили Іловайськ і Дебальцево, Донецький аеропорт. Відчувши хижий оскал руського міра чимало мешканців Сходу України зненавиділо його назавжди. Тому, друзі, розрізняймо де є влада  (режим ), а де є рідна Україна! І ніяка погань хай не розсварить нас!