Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 14 грудня 2018

Співпрацю Організації Українських Націоналістів з Іспанією доби Каудільйо Франко, а також „Паралелі й мерідіяни Еспанської та Української Революції“Відкрити в новому вікні досліджує на офіційному порталі ОУН пан Олексій Усенко.

Євген Коновалець (1891–1938) — український громадсько-політичний діяч, полковник Армії УНР, голова Проводу Українських Націоналістів.

Публічне акціонерне товариство «Львівський хімічний завод» — найбільший в Україні виробник високоякісних газів і газових сумішей широкого спектру використання.

Верховна Рада схвалила закон про надання бійцям УПА статусу учасників бойових дій.

Своїм існуванням українська держава на початку ХХ ст. значною мірою завдячувала власним збройним силам. Українській армії довелося упродовж кількох років відбивати натиск агресивних сусідів

Росія у цій війні воювала переважно українськими руками – до 50% війська Імперії складали солдати, матроси і офіцери українського походження, причому матроси-українці складали близько 70% Чорноморського флоту.

Граф за походженням, з блискучою освітою та хорошими перспективами, покидає усе та йде в монастир, щоб служити Богу і стати одним із духовних лідерів українського народу.

До захоплення українських моряків в Азовському морі причетні колишні співробітники Служби безпеки України, які зрадили присязі, перейшли на бік ворога й зараз працюють на ФСБ Росії. Зокрема, встановлено, що безпосередню участь у затриманні українських моряків брали Назарець Володимир Анатолійович (позивний «Назар») та Білера Олександр Петрович (позивний «Петрович») – колишні співробітники «Альфи» СБУ (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим).

У Росії продовжується істерія через надання автокефалії Українській православній церкві. Так, президент РФ Володимир Путін готує масштабні провокації в храмах Московського патріархату на території України, нібито “для їх захисту від націоналістів”.

Газета «Нескорена Нація»

№3 (289)

Жовтень 2018