Портал Українського Націоналіста

Середа, 28 жовтня 2020

1 Листопада 1918 р. у Львові Українська Генеральна Команда (колишній Український Військовий Генеральний Комісаріат) у складі Д. Вітовського, С. Горука, П. Бубела, Б. Гнатевича, І. Цьокана, Іванчука та Д. Паліїва за допомогою 1500 стрільців здійснили Переворот-Владу у Львові було передано Українській Національній Раді.

Полковник Євген Коновалець – одна з тих особистостей, які залишили глибокий слід в історії не лише визвольного руху, а й вплинули на весь процес здобуття Україною незалежності.

Народний депутат України Зіновій Андрійович розповів про сімейні цінності, становлення родинного бізнесу та пріоритети в політиці.

Шановні виборці Надвірнянської ОТГ! 25 жовтня Ви маєте обрати найдостойнішого кандидата на Голову Надвірнянської ОТГ. Організація Українських Націоналістів закликає Вас підтримати Зіновія Андрійовича.

Головним конкурентом Віталія Кличка на виборах мера Києва може стати висуванець «Батьківщини» Олексій Кучеренко — досвідчений фахівець, який розуміється на комунальних проблемах і вміє дискутувати з опонентами.

10 жовтня 1919 р., у перший рік польської окупації західноукраїнських земель, у с. Хриплині біля м. Станиславова у свідомій українській родині Гахів народився хлопчик, якого назвали Дмитром.

За депутатським запитом народних депутатів України від партії «Опозиційна платформа – За життя» В.Медведчука та В.Німченка 12 жовтня 2020 року Печерський районний суд м.Києва зобов’язав Офіс генерального прокурора почати кримінальне розслідування за фактом вчинення посадовими особами державного друкованого видання «Голос України» злочину, передбаченого статтею 161 Кримінального кодексу України (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Гаррі Каспаров, 13-й чемпіон світу з шахів, російський опозиціонер, голова «Фонду захисту прав людини» в Нью-Йорку сказав, що Росія сьогодні є клептократичною диктатурою, на чолі якої стоїть «найнебезпечніша людина на планеті». Таку заяву Каспаров зробив днями, виступаючи в режимі онлайн у Національному прес-клубі США. Детально про тези виступу Каспарова повідомляє Валерія Єгісман.

Щиро вітаємо усіх вірних та весь український народ з одним із найшанованіших свят – Покровою Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

Останнім часом інформаційне поле сповнено бруду проти Юлії Тимошенко. Спробу дискредитації Юлії Володимирівни вже здійснювала команда Януковича, сьогодні цю діяльність продовжує чинна влада.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020