Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 07 серпня 2020

У 1920-1921 рр., в умовах, коли українські державні центри УНР та ЗУНР програли змагання за українську державну самостійність, низка старшин Армії УНР, а потім і УГА розпочали підготовку до продовження військової, політичної та ідеологічної боротьби за державність.

Президент Громадської організації “Доступне житло ветеранам АТО” Квітковський Віктор, опублікував у себе на сторінці у Фейсбук пост, який викликав небувалий резонанс в мережі.

Українська Головна Визвольна Рада (УГВР) створена 14 липня 1944 року відновлює свою діяльність. Із залученням представників різних політичних партій, громадських діячів, політиків, підприємців, журналістів й силовиків за ініціативи 94 річного ветерана ОУН і УПА, Почесного Голови ОУН Іллі Сливінського, УГВР відновлює свою діяльність та подає до органів юстиції документи на реєстрацію, як громадська організація.

1920 у Празі відбувся з'їзд представників українських військових організацій за кордоном, на якому під керівництвом командира січових стрільців полковника Євгена Коновальця було створено Українську Військову Організацію.

Вигадки російського президента про те, що Донбас нібито був несправедливо «подарований» Україні, суперечать реальній історії окупованого регіону. Донбас завжди був українським, а розвивався і завдяки вихідцям із Західної Європи.

Народився 1 січня 1909 року у родині греко-католицького священика в с.Угринів Старий біля Калуша. Учився в Стрийській гімназії і Львівській Політехніці.

В інтерв’ю для газети «Галичина» голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Батьківщина», народний депутат України чотирьох минулих скликань Дмитро ШЛЕМКО розповів про новації виборчого законодавства, пояснив, чому «партизація» не така страшна, як її малюють, акцентував на небезпеці узаконення грального бізнесу, а також наголосив, що мовний законопроєкт Бужанського треба зняти з розгляду Верховної Ради.

Мине сто літ і якийсь український соціолог із здивуванням розглядатиме одне патологічне явище в нашім громадськім життю, а саме дурійку об’єднання. Об’єднання, як самоціль!

Одним із віхових етапів в історії організованого українського націоналізму було створення Української Військової Організації, 100-річчя від часу постання якої відзначаємо цього року.

У контексті сучасної російсько-української війни, ворожої до українства влади з визначальним принципом «какая разніца», знецінення моральних чеснот, передвиборчих баталій з гаслами про об’єднання, варто актуалізувати національні дороговкази текстів Д. Донцова.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020