Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 17 серпня 2018

Виявляється Медведчук ще й карний злочинець. Від тюрми його врятувала дівчина, яка потім стала його дружиною, і яку він потім зрадив з іншою жінкою вже заради кар'єри. Чомусь згадався Яник - мабуть всі падлюки в чомусь одинакові.

На думку американської журналістки Енн Епплбаум, мислення Володимира Путіна і Йосифа Сталіна щодо України є ідентичним: Кремль завжди бачив Україну як частину Росії, а відтак продовжить робити все, аби не дати Україні зближуватися із Заходом.

Треба не критикувати, а дякувати «Адміністрації Медведчука» за той дзвінок.

Ми ніколи не знаємо, до чого призведе той чи інший наш вчинок. Але у Всесвіті є такий закон, який звуть «законом бумеранга». Все, що ми робимо, рано чи пізно повертається до нас, але вже в іншій формі. Ця притча про те, наскільки важливо вміти мудро і правильно чинити в тій чи іншій ситуації.

Від президента до школяра, від військового до вчителя – нині всі в Україні використовують гасло «Слава Україні! Героям слава!». Та звідки воно? Як народилося? Хто вигукував його першим? І чи нема в ньому ідеї «вищості»?

30 липня 1920 р. у Празі на останньому засіданні стрілецької ради (УСС) пролунав заклик до всіх січових стрільців повернутися додому в Галичину. Стрілецька Рада припинила своє існування.

Наразі питання «вирішують», точніше, притрушують, а якщо ще точніше — придушують.

Колишній заступник командира розформованої добровольчої роти МВС "Торнадо" Микола Цукур стверджує, що на фотографії, опублікованій журналістом Юрієм Бутусовим, зображений екс-боєць підрозділу Артем Матюшин.

Павло Лаврук відійшов у вічність на 95-му році життя. Про це повідомляє заступник голови «Галицького братства» Ігор Іваньков у Facebook. Причина смерті - інсульт.

Десятиліттями користуючись необмеженою підтримкою з боку світської влади, УПЦ МП займала панівне становище у переважній більшості обласних і районних центрів

Газета «Нескорена Нація»

№2 (282)

Березень 2018