Портал Українського Націоналіста

Четвер, 20 лютого 2020

Вадим Бойко став першим вбитим журналістом в Україні за часів незалежності 

10 лютого минає 125-річчя з дня народження політичного діяча, полковника легіону Українських січових стрільців та армії УНР, діяча ЗУНР Василя Вишиваного. Так себе називав австрійський ерцгерцог Вільгельм фон Габсбург.

1923 рік. На переважній частині території України встановлено більшовицьку владу. Уже створено Радянський Союз. Здавалося б, не залишилося людей, готових зі зброєю в руках боротися за незалежність.

Історія життя Василя Левковича, останнього з тих, хто нагороджений Золотим Хрестом Бойової Заслуги УПА.

1. Дарія Гусяк народилася 4-го лютого 1924 р. у заможній українській родині у Трускавці. Легендарні українські патріоти Дмитро Данилишин та Василь Білас, котрі загинули від рук польських окупантів у 1932 році у Львові, були близькими родичами мами - Марії Гусяк.

Карти Європи, 350 років тому: Україна є. Росія? Неа, не знаємо. Кремлівський лузер, начебто, про «700 років» говорив? А Гундяєв взагалі про тисячолітті? Нуну.

Анексія Російською імперією Криму у 2014-му стала несподіванкою хіба що для наших неоколоніальних політідіотів. Націоналістичні мислителі давно про це попереджали.

Дорогий Український Народе! Дорогі друзі та побратими - націоналісти!

Матвій Данилюк (1892-1994), Воїн армії УНР, єдиний учасник бою під Крутами який дочекався відновлення Незалежності України у 1991-му році, ще й зустрівши її тут, у селі Ватин Волинської області.

В Україні теж були свої 300 спартанців. Саме так назвала Оксана Забужко дітей, які у 1918 році захистили Україну від більшовицької навали під Крутами:

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020