Портал Українського Націоналіста

Середа, 23 вересня 2020

Добриня Нікітич (Низкинич) народився у селі Низкиничі, сучасний Іваничівський район Волинської області. Добриня Низкинич — син князя Мала Низкини, князя міста Іскоростеня, ( в наш час м. Коростень), У Добрині є сестра Малуша , яка була ключницею у Княгині Ольги і народила Володимира, якого всі ми знаємо як Володимира Великого.

Зараз їх кількість сягає більше сотні, відомості є не про кожного з них.

Темної ночі в другій половині квітня 1944 року наш обоз під командою сотенного Гамалії вирушив з Іваниківки. Ми поїхали через поле попри лісок Мочари в напрямку Чорного лісу. Біля шляху, що вів із Станіслава на Новий Лисець і Богородчани, спинилися.

Останнім часом інформаційне поле сповнено бруду проти Юлії Тимошенко. Спробу дискредитації Юлії Володимирівни вже здійснювала команда Януковича, сьогодні цю діяльність продовжує чинна влада. Щодня з екранів телеканалів та з газетних шпальт вустами провладних політиків чи так званих політиків лунають безпідставні звинувачення на адресу Юлії Володимирівни.

Вбивство Романа Шухевича 5 березня 1950 р. чекісти сприйняли як кінцевий акорд тривалого протистояння з бандерівцями. Смерть керівника мала знекровити підпілля, позбавити координації та зв'язку і таким чином полегшити подальшу ліквідацію повстанців. Але чекісти прорахувалися – їхня війна тривала ще довго після 1950 року.

Посол Угорщини заявив, що в українських школах забагато української мови.

Напередодні місцевих виборів «Хмарочос» спілкується з кандидатами на посаду київського міського голови, щоб з’ясувати, що їм не подобається у Києві сьогоднішньому, яким вони бачать Київ майбутнього і що готові для цього зробити. 

Підстави прогнозувати солідний результат «Батьківщини» на місцевих виборах дають офіційні цифри останніх років та розгалужена система партійних осередків.

Цей «малого зросту, худорлявий, з обличчям юного хлопчини» чоловік «думки викладає зрозуміло, з них видно, що це інтелігент», — так у тридцятих роках минулого століття змалював Степана Бандеру журналіст з польської газети.

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що кума російського президента Віктора Медведчука до переговорів у мінському форматі долучив колишній президент Петро Порошенко.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020