Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Націоналісти часів Коновальця і Бандери — жертовні та безкорисливі люди, які складали життя на вівтар Вітчизни бо Україна для них понад усе.

Чи можемо ми рівняти теперішніх націоналістів до їх славних попередників? Чи всі ті хто сьогодні називає себе націоналістами є такими насправді? Чи актуальна сьогодні ОУН та чи можливий її активний вихід на політичну арену, особливо після нищівної поразки його величності "Тягнибакса" та доморощеного Франківського мініфюрера "Васі Попо"...

Якщо з президентськими виборами акценти більш-менш вже розставлено, Галичани дали належну оцінку "Свободі", яку ще зовсім недавно масово підтримували то системний аналіз з націоналістичної позиції проміжних виборів до ВР від Івано-Франківська якраз на часі. На часі і деякі міркування щодо наступних місцевих виборів на Прикарпатті.

Беззаперечні монополісти " в галузі" українського націоналізму панове Сич і гопкомпанія таку монополію на Івано-Франківщині втрачають. Передусім тому, що гоп-компанія пана Сича, яка прийшла у владу на Франківщині "обгєгалася" по повній програмі. Тріумф Олександра Шевченка та нищівний розгром Василя Поповича одне з свідчень цього.

Партія "Свобода" набрала до ВР на парламентських виборах 2012 року щось в рамках 10%,тепер вождь партії Олег Тягнибок набирає щось трохи більше півтора відсотки. Лунає обурення "Орлицею" і "Пупсом", а в Івано-Франківську "Марцином" і "Онуфрієм". Точаться розмови про розкрадання коштів ШНС (штабом національного спротиву) під орудою Василя Поповича. Люди питають: "Чи таких спадкоємців хотіли би бачити Коновалець і Бандера?"

Якось так виходить, що нема Януковича, нема і "Свободи"...

Але фіаско псевдонаціоналістів не означає поразки українського націоналізму, як світооглядової течії та його організованої політичної форми-ОУН. ОУН ніхто не розпускав, вона не капітулювала і сьогодні активно діє (дивіться Історичну Довідку на цьому сайті).

Доречі однією з частинок фактору перемоги О. Шевченка на виборах у ВР по Франківську стала його підтримка ОУН. Передусім авторитетного діяча ОУН Іллі Сливінського, який в 2007 році при згромадженні більше десяти тисяч наших краян відкрив в селі Микитинці перший на території Івано-Франківської міської ради пам'ятник Герою України Степану Бандері та був одним із найстарших і найактивніших учасників Прикарпатського Майдану.

Активні виступи по ТБ ОУН в підтримку О.Шевченка. Видані масовими тиражами квітневий і травневий випуски газети "Нескорена Нація" знайшли відгук серед патріотичного загалу Франківська. Сьогодні ціла низка молодіжних гуртків і організацій по селах Галичини, які раніше орієнтувалися на "Свободу" вливаються в ОУН. Окрім того наявність в керівництві Організації людей котрі в політиці з 1989-90 років, розуміють сенс політичного моменту, знають всіх і все в нашому політикумі дозволяє Організації рухатися в правильному напрямку. ОУН, яка чи не найбільше спричинилася до здобуття української незалежності ніколи не була при владі та нічим себе не скомпрометувала, на відміну від КУН чи "Свободи".

Сьогодні необхідно кристалізувати потужну націоналістичну силу, якою повинна стати ОУН.Відгриміли Президентські вибори. Переміг Порошенко. Та люди голосували не стільки за особу Президента, скільки проти Путіна, проти Росії та за Україну. Тому вартові незалежності повинні бути на сторожі. Робити все необхідне, аби не повторилися ті сценарії,що були після всіх попередніх Президентських виборів.

Галичина, яку називають П'ємонтом української державності, твердинею, фортецею українського націоналізму не повинна обирати депутатами злодіїв та хабарників, незалежно від їх кольору. ОУН дає такий шанс, майбутнього чесного і справедливого, національно-патріотичного та істинно бандерівського вибору.

Чи знову наступатимемо на ті самі граблі, зраджуватимемо пам'ять полеглих Героїв, а врешті самих себе?

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020