Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Про співпрацю Ганни Герман з органами КГБ СССР було відомо давно і написано на цю тему немало. Разом з тим ця януковська потвора не припиняє своєї глибоко антиукраїнської діяльності, а навпаки її активізовує.

І ніхто цю курву не повісить на Майдані. Нестора Шуфрича разом з Єфрємовим теж ніхто не стратить. А жаль. Зрада породжує зраду. Безнаказана антиукраїнська позиція породжує сепаратистів і терористів на Сході України. Діяльність, яку веде агент «Тереза» в будь-якій іншій країні була би давно припинена, а саму Ганьку як мінімум би арештували. Однак м'якотілий і безхребетний український політикум з потішними псевдопатріотичними крикунами у ВР на рішучі дії неспроможний.

Де всі ці ряжені бойовики?Чому не схоплять Ганьку і не надеруть їй дупу? Про яку люстрацію ми грворимо коли до прикладу в Івано-Франківську обласним радіо (ОДТРК «Карпати») досі керує заступник Чудіка-Чуднова в обласній ПР Приймак. І ніяка обласна люстраційна комісія йому не страшна. Бо башлі й надалі все рішають. Корито лишилося, лише свині подекуди змінилися.

І вручає в Коломиї Льоні Кучмі медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» голова ОДА бютівець Троценко. А колись оці ж бютівці-батьківщинівці влаштовували акцію «Україна без Кучми», а Кучма їхню Юльку за грати садив. А тепер йому медаль.

Отож шановні українці, без покарання зрадників, хрунів та холуїв не бачити нам ніяких здобутків Майдану. Повинен перемогти Майдан, а не обман!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020