Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

В Україні триває «люстрація для своїх». Тобто ніякої реальної люстрації не проводиться. Андрій Клюєв — кат Майдану на руках якого кров невинних жертв почувається спокійно. Ніхто його не розшукує і не чіпає. Клюєв керував при Януковичу силовими структурами.

Також в продовж багатьох років на всіх виборах він очолював так званий «тіньовий штаб» Партії Регіонів. Висував технічних кандидатів в Президенти, технічні партії. Саме він керував в парламенті і провладними, і опозиційними фракціями коли обирали голову ВР Рибака і прем'єра Азарова.

Він скуповував парламентських тушок, саме йому політологи приписують розкрутку проекту «Тягнибок». Чи чули ви, дорогі друзі, щоб десь у ВР чи по телебаченні говорилося про потребу арештувати і судити Клюєва? Про цих тупорили арбузових, пшонок, клименків та царьових кричать. А про сірого кардинала Клюєва ні пари з вуст.

Невже правда, що він має аудіо та відеозаписи роздачі «капусти» колишній опозиції, а теперішній владі. А також розписки «національних вождів» про отриманий чоний нал в кейсах і саквояжах? То як же пояснити, що всі мовчать про потребу покарати Клюєва? Чи пам'ять «Небесної Сотні» не стукає в серця тих кого Майдан привів до влади? Але зло і його найодіозніші представники мають бути покарані. Як і мають бути покарані клюєвсько-януковські холуї в областях і районах. Бо надто вже вільно вони себе почувають.

Кажуть, якщо буде Третій Майдан то він буде з гільйотиною і шибеницями. А може саме так і треба?

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020