Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

В суботу 7 червня в новинах проросійського телеканалу «Інтер», як кажуть в самий прайм-тайм о 20.00 годині вийшов заказний і постановочний сюжет спрямований проти відпочинкового комплексу «Буковель» та його інвесторів групи «Приват».

Як ми всі знажмо останнім часом, саме завдяки керівнику групи «Приват" і голові Дніпропетровської ОДА Ігорю Коломойському вдалося дати відсіч російським агресорам, зберегти значну частину Сходу України, якою є Дніпропетровщина від того сценарію,котрий сьогодні має місце в Донецькій та Луганській областях. Тому російська «кісжльовсько-ліліпутінська» пропаганда назвала Ігоря Коломойського «жидобандерівцем».

Відверта проукраїнська та проєвропейська позиція директора «Буковелю» Олександа Шевченка щавбезпечила йому перемогу на проміжних виборах депутата ВР від міста Івано-Франківська. Шевченко дав ляпаса самому Путіну та Кримському гобліну Аксьонову оголосивши про створення табору «Артек-Карпати», замість Кримського «Артеку», яким кацапи мають подавитися. Шевченко здобув значну перемогу над мером Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом людиною дволикою,брехливою і безсовісною. Всім відомі тісні стосунки Анушкевичуса з різногатунковими діячами Партії Регіонів в час урядування Донецького Хама. Анушкевичус монополізував трибуну Майдану в Івано-Франківську та намагався спрямовувати революційну хвилю Майдану на її вихолощення, в руслі вигідному ПР. Тому на довиборах у Верховну Раду уламки ПР та різногатункові грошові мішки робили ставку на Анушкевичуса, а вагома перемога Шевченка стала для темних сил чимось таким, як удар серпом по одному місцю.

Втаємничині київські політики та журналісти стверджують, що за інформаційним сюжетом на Інтері проти «Буковелю» стоїть сумної слави олігарх-невдаха пан Льовочкін та його протеже екс-начальник Прикарпатської міліції товращ Сало. Це той самий Сало,якому люди кричали «Сало-на смалець» і який в 2006 році балатувався у ВР за списком крайньолівої та антиукраїнської партії ПСПУ конотопської відьми Наталії Вітренко.

Не дивно, що в сюжеті на Інтері з'являється постановочне міліцейське відео та законспіровані «мусора пагані» без імен та прізвищ. Тому той хто думає,що боротьба з антинародним режимом та його адептами переможно завершилася сильно помиляється. Гідра ФСБ РФ, тайняків ПР, продажних політиків та журналістів роблять свою темну справу. Атакують тих хто стоїть сьогодні в обороні української державності та має чітку патріотичну позицію спрямовану проти корумпованого чиновництва, мафіянтів та українофобів, перевертнів в погонах й іншої наволочі.

Атака іде не лише на Шевченка. А на всю численну громаду Івано-Франківська, яка довірила Шевченку представляти славне місто Франкове в Парламенті.

Громада міста,його актив, патріотичні організації мовчати не будуть, а дадуть рішучу відсіч перешиванцям і брехунам, холуям «кацапстану» і «янукану». Відповідь ця буде рішучою та безкомпромісною. Україна зриває з себе віковічні пута неволі,цей шлях вже нікому не спинити.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020